Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад

Обзоры ==> Безопасность:
На що слід звернути увагу при виборі ІР-камери?


інтернет магазин відеоспостереження

Мабуть, ніщо так активно не пропагується сьогодні на ринку відеоспостереження, як IP-системи. Абсолютно для всього, незважаючи на завдання. Навіть рекламне гасло з'явився: «All over IP». Сенс приблизно наступний - будуйте систему, а там вже під будь-яку вашу задачу ми підберемо рішення.  Вихідним моментом при виборі технічного рішення повинне бути споживче завдання, і оптимальним рішенням будь-якої задачі слід визнати максимально просте і доступне.

Але безперечно, існує цілий ряд справді серйозних завдань, які можуть бути вирішені виключно засобами IP-технологій. І в першу чергу це стосується передачі відеосигналу на дальні й наддалекі відстані, обчислювані десятками (а то й сотнями) кілометрів. Коли ми купуємо в салоні автомобіль, то маємо на увазі, що дороги для нас вже побудовані. Купуючи IP-відеокамеру для вирішення завдань, в яких застосування IP-відеоспостереження повністю виправдано, необхідно усвідомлювати, що ще доведеться будувати і «дороги». Зіставте вартість кілометра дороги із вартістю найдорожчого  автомобіля, і все стане на свої місця. До речі, ось чому не має ніякого сенсу економити на якості власне обладнання в подібних системах. Вкотре повторюся: наш ринок - не ринок цінової конкуренції. IP-відеонагляд – це далеко не просто чудовий софт, а цілком конкретне «залізо» в чималих кількостях.

Будь-яка система починається з визначення місць, що підлягають відеоконтролю. Відповідно до цього визначаються кількість і параметри камер і об'єктивів.Розставили камери. Що далі? Як пов'язати їх усіх в єдину систему? Причому так, щоб все це працювало. IP-камера мало того, що дуже сприйнятлива до негативних температур, вона не менш сприйнятлива і до перегрівів. Гермобокс для IP-камери –  річ досить специфічна і складніша, ніж для камери аналогової. Принаймні, вентилятор точно додасться. Природно, все це відіб'ється на ціні. Але, нерозумно заощадивши, можна просто камеру загубити.  На виході IP-камери маємо цифровий сигнал, який належить відправити в лінію зв'язку і забезпечити його прийом в посту (постах) спостереження без втрат і спотворень. І тут проявляється головна перевага цифрової передачі перед аналоговою. Як і аналоговий, цифровий сигнал схильний до загасання в лініях зв'язку. Але якщо в деякій точці лінії цифровий сигнал може бути прийнятий без спотворень (а для цифрового сигналу це однозначна відмінність «0» і «1»), він може бути повністю відновлений і відправлений по лінії далі. І так до нескінченності. З аналоговим сигналом справа йде складніше. Його теж можна посилювати і передавати далі в лінію. Але аж ніяк не до нескінченності.

При кожному посиленні співвідношення сигнал/шум падає, і через деяку кількість таких ретрансляцій наш корисний сигнал просто «потоне» в шумах і стає непридатним ні для візуального відображення на екрані монітора, ні для будь-якої обробки апаратурою прийому. Власне, в цьому і полягає одна з головних переваг цифрового сигналу перед аналоговим.  І ще одна головна перевага, тісно пов'язана з першою, - можливість передавати по одній фізичній лінії сигнали від декількох джерел (скільки дозволяє пропускна здатність лінії – як на дорогах можуть одночасно їхати кілька автомобілів, а скільки і з якою швидкістю, визначається умовами самої дороги) .

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru