Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
•  0 коментарів• 275 переглядів •Друк
Агрометеорологічні умови на території України у Липні 2019 року
3). Поточні агрометеорологічні умови

Агрометеорологічні умови на території України у Липні 2019 року

Середня місячна температура повітря у липні становила від +18,5 °С на півночі до +23,5 °С на півдні країни, що близько норми, у Херсонській, Одеській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях на 1,0-1,6 °С вище за норму.

Абсолютний максимум температури повітря у липні становив +35-39 °С, у Сумській, Полтавській, Черкаській, Хмельницькій, Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях - +33-34 °С. Упродовж 1-4 днів у південних, місцями східних, північних, Тернопільській та Чернівецькій областях максимальна температура вдень досягала +35-39 °С.

Мінімальна температура повітря у найпрохолодніші ночі знижувалася до +5-9 °С, в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Полтавській областях - до +10-12 °С.

Агрометеорологічні умови для формування урожаю пізніх сільськогосподарських культур та збирання урожаю ранніх зернових по території країни у липні були неоднорідними внаслідок температурних коливань, недостатнього воголозабезпечення через нерівномірний розподіл опадів та їх дефіцит, як по території країни, так і в межах окремих областей та районів. Спостерігалася велика кількість сильних локальних злив, граду та шквалів.

Через жарку із дефіцитом опадів погоду на початку місяця, умови для вегетації пізніх сільськогосподарських та овочевих культур були малосприятливими, зокрема для запилення гречки, сої, кукурудзи, бульбоутворення та росту бульб картоплі, утворенню зав"язі та росту овочевих культур. Із зниженням температури повітря і ґрунту та підвищенням вологості повітря у кінці першої декади липня умови вегетації покращилися. Одночасно зниження нічних температур повітря до нехарактерних для липня +5-7° у північних, східних, західних областях негативно впливало на ріст та розвиток теплолюбних культур, зокрема овочевих.

У кінці місяця внаслідок недостатньої кількості опадів їх упродовж місяця на більшості площ під соняшником, кукурудзою та цукровим буряком запаси продуктивної вологи в усіх шарах ґрунту були недостатніми або незадовільними.

Огляд складений Українським гідрометцентром. Відділ агрометеорології

August 11 2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru