Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
•  0 коментарів• 760 переглядів •Друк
Профорієнтаційний захід у Великодальницькому НВК «Школа-гімназія»
Профорієнтаційний захід у Великодальницькому НВК «Школа-гімназія»

В понеділок, 11 грудня 2017 року, представники Одесский государственный экологический университет (ОГЭКУ) – завідуюча підготовчим відділенням ОДЕКУ Кирнасівська Наталія Василівна Наталия Кирнасовская та магістр 2-го року навчання кафедри екології та охорони довкілля ОДЕКУ, керівник Ecoprostir. Студенческое пространство ОГЭКУ Владислав Михайленко – з метою екологічного виховання молоді відвідали Великодальницький НВК «Школа-гімназія».

На заході були присутні близько 80-ти учнів 10-11 класів, для яких питання вибору ВНЗ є як ніколи актуальним. Саме тому вони з зацікавленістю прослухали інформацію про Одеський державний екологічний університет (http://odeku.edu.ua) – його структуру, переваги, спортивну та міжнародну діяльність тощо, - яку учням розповіла Наталія Василівна Кирнасівська. Також спікер розповіла учням про випускників, які є гордістю ОДЕКУ, що викликало активний інтерес у аудиторії.

Далі для учнів з лекцією-тренінгом «Як врятувати планету в домашніх умовах» виступив Владислав Михайленко. Лекція проходила у комунікативному форматі і тривала більше години за бажанням самих учнів. Учасники дізналися про те, що таке «#екологія», її закони, глобальні екологічні проблеми, про спробу людиною створити другу Землю, та отримали прості поради, які дозволять вже вдома зробити внесок у порятунок планети. Учні проявили велику зацікавленість у питаннях екології та неабиякі знання у ці сфері. Традиційно, учням були надані бонусні поради, які допоможуть зробити життя кожної людини більш екологічним.

Захід пройшов без перебільшення неймовірно, на ньому було все: інтерес, дотепні жарти, активність та дружня атмосфера. Саме тому за проханням учнів було розказано інформативну презентацію про захоти та активності, які проходять в ОДЕКУ. Учні виявили великий інтерес до участі у них, і ми сподіваємося зустрітися вже 21 грудня на Тренінг «Живи органічно» у креативному просторі ОДЕКУ «Ecoprostir».

Після тренінгів учням продемонстрували студентське відео до дня народження ОДЕКУ від Кафедра менеджмента, яке якнайкраще показало життя у стінах ВНЗ. А яскравим фіналом зустрічі було відео від Наукове Товариство ОДЕКУ, яке подарувало багато яскравих емоцій та щирого сміху від простих кумедних моментів з життя молодого науковця.

Слід відмітити, що візит до школи було організовано за ініціативою та з допомогою викладача Кафедра агрометеорології та агрометпрогнозів Наталья Данилова (Natalya Danilova).

Яскраві емоції, дружня атмосфера та унікальні знання – це те, що робить наш університет та його заходи неймовірним. Під час візиту представників #ОДЕКУ учні мали змогу спробувати це життя на смак, і, судячи з реакції аудиторії, воно припало їм до смаку. Саме тому ми чекаємо учнів вже в стінах нашого ВНЗ!

Залишайтеся з нами та будьте ЕКО!

December 12 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru