Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
•  0 коментарів• 580 переглядів •Друк
Агрометеорологічні умови на території України у жовтні 2017 року
Агрометеорологічні умови на території України у жовтні 2017 року

У першій декаді у східній половині країни на полях із озимими культурами тривала ґрунтова засуха різного ступеню. На частині площ орний шар ґрунту був сухим зовсім, умови для осінньої вегетації озимих культур там були складними, сходи утворювалися із затримкою та зріджені. Одночасно у західній частині країни, в районах випадіння сильних дощів, стримувалося завершення сівби озимих та збирання пізніх культур, низькі температури повітря та ґрунту, заморозки уповільнювали розвиток посіяної озимини. Заморозки були несприятливими для викопаних, але невкритих коренеплодів та городини.

Агрометеорологічні умови другої декади жовтня на переважній частині території країни для озимих культур складалися сприятливо, що було забезпечено достатнім та оптимальним зволоженням ґрунту та температурним режимом близьким до оптимуму. Швидке наростання ефективного тепла активізувало вегетацію, сприяло проростанню зерна, утворенню сходів та початку кущіння. Лише у Херсонській області більшість районів залишалася в умовах жорсткої ґрунтової засухи.

У третій декаді жовтня із зниженням середніх добових температур повітря до +5° припинилися активні ростові процеси на посівах у північних, центральних та східних, а у кінці декади і у західних областях. У південних областях за рахунок більш високих температур вегетація була більш активною.

У кінці жовтня запаси продуктивної вологи орного шару ґрунту під озимими культурами на більшості площ були оптимальними, на багатьох площах західних та північних областей надмірними. Одночасно на більшості площ Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, окремих площах Кіровоградської, Харківської та Луганської областей зволоження орного шару ґрунту залишалося недостатнім.

За даними агрометеорологічних спостережень у кінці жовтня на 30% площ рослини озимих культур в основному досягли фази кущіння. На більш пізніх посівах відмічалося утворення сходів, 3-го листка, вузлових коренів, проростання зерна.

November 26 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru