Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
•  0 коментарів• 1121 переглядів •Друк
Озимий часник - секрети великого врожаю.
Озимий часник - секрети великого врожаю.

Якщо використовувати традиційні технології вирощування озимого часнику, то його саджають на глибину 3-5 см. Час для посадки вибирають таким чином щоб було ще 2-3 тижні тепла.

Місце для посадки потрібно змінювати кожен рік, так як на попереднє місце його рекомендується висаджувати через 5 років. Згідно цього правила місце під посадку слід чергувати кожні 2-3 роки.

Не рекомендується висаджувати часник на місце щойно зібраної цибулі, томатів, перцю, баклажанів, адже така сівозміна може викликати фузаріоз. Чудовими попередниками для часнику можна вважати баштанні культури, гарбузи та бобові. Що стосується сусідства, то ліпшими сусідами являється полуниця.

Гноєм перед посадкою ділянку удобрювати не рекомендується, адже він полюбляє нейтральні грунти, а гній, як відомо, окисляє землю та насичує азотом. Для підживлення дуже добре підходить торф, його потрібно перекопати разом із грунтом приблизно на 20 см., також слід додати 20-30 грамів суперфосфату та 20 грам калійних добрив з розрахунку на 1м2 .

Часник віддає перевагу легким супіщаним грунтам, але не любить тінь та високу вологість.

Щоб часник не хворів його слід попередньо замочити десь на 2-3 години у розчині марганцівки (розчин повинен бути рожевим), але щоб досягти більшого єфекту можна використати міцний розчин повареної солі, столова ложка солі на 1 літр води, але час перебування часнику в розчині рекомендовано зменшити до 2-3 хвилин. Ще можна використати розчин мідного купоросу з розрахунку 1 чайна ложка купоросу на 2 літри води, час перебування теж 2-3 хвилини.

Передвисадкою в грунт часник потрібно звільнити від «материнського» денця, це потрібно для того щоб не затримувався ріст. Висаджують часник в рядки на відстані 20-25 см один від одного. Не слід вдавлювати зубчики часнику тому що такий крок може порушити ріст майбутніх коренів. Глибина рядків повинна бути приблизно 5-6 см, а відстань до поверхні повинна бути 3-4 см.

Якщо ж перед самою посадкою грунт занадто сухий то його потрібно полити, звертаємо увагу що поливати потрібно перед самою висадкою в грунт. Після того як часник посадили, його потрібно замульчувати, для цього чудово підійде тирса, торф та перегній. Для затримки вологи взимку рекомендується розкласти хмиз, а на весні потрібно обов’язково прибрати мульчу.

Якщо земля перед посадкою занадто суха, полийте її. Але саме перед посадкою. Після посадки не забудьте замульчувати ямки торфом, перегноєм або тирсою приблизно на 2-5 см. Рекомендується для затримки снігу на грядках розкласти хмиз. Навесні не забудьте прибрати мульчу!

November 30 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru