Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
•  0 коментарів• 1266 переглядів •Друк
Як правильно вибирати спілі кавуни?
Як правильно вибирати спілі кавуни?

Напевне всім відомо, що купувати кавун краще в ятці біля баштану, але для жителів великих міст це накладно і тому вони змушені купувати кавуни на ринку або в супермаркеті. Нерідко можна побачити продавців кавунами на окраїні доріг, звісно це зручно, але слід пам’ятати про те, що овочі та фрукти які продаються у таких місцях вбирають в себе шаленими темпами шкідливий пил та гази від проїжаючого неподалік автотранспорту. Крім того такі продукти навряд чи були провірені в лабораторії.

Слід пам’ятати, що смуги стиглого кавуна повинні бути максимально вираженими, а скоринка кавуна повинна бути твердою та блискучою, це свого роду індикатор стиглості кавунів, тому шкірка і твердне, тим самим повідомляючи нам «все, я дійшов до кондиції».

Що стосується іншого параметру зовнішнього вигляду полосатих це жовте або помаранчеве пятно, якщо докладніше то це той самий бік на якому кавунчик лежав на полі, до того самого моменту пока він не достиг та його не зірвали. Розмір пятна має своє значення, так для дрібних сортів пятно має бути не менше 5 см, а для більш крупних 10 сантиметрів. Якщо ви помітили на кавуні біле пятно, це говорить про те, що полосатий дозрівав за несприятливих умов, тому смачним він уже не буде.

Купуючи на ринку кавун ми майже завжди чуємо аргумент продавця «солодкий, як мед, і червоний, як сигнал світлофора» але це не є гарантією гарної якості плоду. Так, щоб кавуни швидше достигли їх підкормлюють стимуляторами росту та азотними добривами, а це в свою чергу може привести до отруєння організму людини нітратами. Запам’ятайте, що фіолетові або жовті волокна свідчать про надлишок нітратів, у дозрівших кавунів ці прожилки повинні бути білосніжними та йти від середини плоду до самої границі.

Коли кавун дозріває природним способом то коли по ньому постукувати то можна почути глухий звук, а коли його починати стискати то можна почути легке потріскування, саме по цим признакам можна виявити спілого кавуна.

Купивши смугастого перш за все його необхідно добре вимити у проточній воді, це дозволить провести це один іспит на стиглість, так, якщо його розрізати то в середині повинні появитися так названі іскристі крупинки. Якщо взяти шматочок м’якоті кавуна і розвести її в склянці з водою то ми звертаємо увагу на колір води, так якщо вода помутніла але кольору не змінила кавун стиглий та без нітратів.

При виборі кавуна необхідно знати кілька правил:

1). Якщо кавуни з однієї партії та сорту то перевагу слід віддати великим але не гігантським кавунам.

2). Слід звертати увагу на пляму на боці, вона повинна бути максимально жовтою.

3). Дозрівший плід кавуна має тверду блискучу кірку

4). Ще кавун можна кинути у воду: спливе — годиться до столу.

5). Завжди слід пам’ятати: найкращий час для купівлі кавуна це кінець літа та осінь.

August 21 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru