Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
•  0 коментарів• 1944 переглядів •Друк
У земельному кадастрі дійсно багато помилок. Але інакше й бути не могло.
У земельному кадастрі дійсно багато помилок. Але інакше й бути не могло.

З 1 січня в Україні заробив електронний державний земельний кадастр. Сьогодні кожен бажаючий на публічній кадастровій карті в режимі онлайн може знайти земельну ділянку, його цікавить, і отримати вичерпну інформацію про неї. А заодно виявити помилки та неточності, які на цій карті же мають місце. Наприклад, люди не можуть знайти свою ділянку, межі наділів накладаються один на одного. Але інакше й бути не могло. У кадастрі - близько 50 мільйонів земельних ділянок. Двадцять років в Україні інформація про земельні ділянки перебувала на паперових носіях. Цілі кімнати були завалені архівами. При цьому перевірити якість даних про земельні ділянки , які вносилися , було неможливо.

Самі внесли - самі по собі той папірець залишили. Нам потрібно було звести воєдино дані про десятки мільйонів ділянок. Головна складність полягала в тому, що кожен район вів реєстрацію і облік землі в зручній для нього формі. Альтернативних систем координат по всій країні налічувалося понад півтори тисячі. Оціфрувавши понад 50 млн документів і звівши їх воєдино, ми виявили досить багато помилок. І це було неминуче. У всіх країнах в процесі оцифровки паперового кадастру ця проблема виникала , всі через це пройшли.

Там було теж саме , що й у нас. Хочу підкреслити , що мова не йде про ситуацію , коли на одну й ту ж ділянку є кілька власників. Ці проблеми можна вирішити лише через суд. Відрадно, що таких помилок небагато - в основному вони характерні для центральних районів обласного центру. Наприклад, у Київській області проблемними є Обухівський та Києво-Святошинський райони. Але в масштабах країни таких спірних ділянок - менше 1 відсотка.

А от щодо технічних помилок, пов'язаних з фізичними даними про ділянку , то виправити їх досить просто. Але для цього нам потрібна допомога громадян. Ми розробили спеціальну форму зворотного зв'язку на самій карті.

У табличку необхідно ввести персональні дані, інформацію про земельну ділянку і помітити помилку. Система побудована таким чином , що більшість технічних помилок виправляються автоматично. Але для цього необхідно заявити про них. При заповненні форми заяві присвоюється реєстраційний номер, за яким можна контролювати її розгляд . Кожен доступ до системи і внесения змін до даних строго регулюються. Будь-яка зміна інформації фіксується і миттєво відображається на центральному сервері в Києві.

Для забезпечення контролю введена система електронного підпису. Якщо активність громадян буде високою, то коригування даних у земельний кадастр може зайняти рік , максимум два. Якщо переміряти міліметр за міліметром 60 млн га , то це може затягнутися на десятиліття. Власники самі повинні бути зацікавлені в коректних даних про їх земельні ділянки.

Адже це обов'язкова умова існування будь-яких операцій із землею. За перший тиждень існування кадастрової карти у відкритому доступі портал відвідало 120 тис. чоловік. З них 60 тис. осіб перебували там одномоментно. Це наш рекорд.

За цей період в систему кадастру було направлено 1611 заяв про виявлені помилки. Безумовно, впровадження Національної кадастрової системи дозволить зробити земельні відносини в Україні відкритими, прозорими, мінімізувати корупційні схеми й спростити процедуру оформлення ділянок. Вважаю, логічним кроком на шляху відкритості і прозорості сфери земельних відносин було б внесення змін до чинного законодавства щодо можливості оприлюднення персональних даних щодо того, кому безпосередньо належить той чи інший ділянку землі.

Така ініціатива земельного відомства дозволить активістам, громадським організаціям ефективно боротися з незаконними захопленнями наділів, зведенням будівель, у тому числі в прибережних зонах, а правоохоронним органам це, безумовно, допоможе швидко знайти, ліквідувати такі споруди і повернути землі законним власникам.

February 18 2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru