Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 6) Методические материалы
Статті: 6) Методические материалы
6) Розрахунок середньої температури повітря.

В даній статті ми розглянемо як правильно розраховувати середню  температуру повітря, °С


Агрометеорологічні умови формування якості насіння зернових культур

Висока якість врожаїв важлива для усіх видів культур. Але особливої цінності вона набуває у зернових культур, в яких підвищення вмісту білка в зерні на 1% дає додатково декілька сот тон білка. Також важливе значення мають вміст цукру в коренеплодах цукрових буряків, крохмалю в бульбах картоплі, комплексу вітамінів у плодах овочевих культур тощо.


Аналіз екологічного стану смт. Ширяєве Ширяївського району Одеської області.

Ширяєве. А раніше воно називалося Степанівкою. Селище має неповторну історію. Російсько-турецька війна 1787-1791 рр. закінчилася підписанням Ясського мирного договору, згідно з яким відвойовані у турок Очаків, Хаджибей, Бендери, Акерман та Ізмаїл і прилеглі до них землі Причорномор’я від Дніпра до Дунаю увійшли до складу Російської імперії. І були названі Новоросією, а згодом приєдналися до Малоросії (України).


Безпечне експлуатування колісних сільськогосподарських тракторів

Щоб сівба, обробіток грунту та збір урожаю були безпечними та з дотриманням нормативних вимог розглянемо, як правильно слід організувати на підприємстві безпечну експлуатацію сільськогосподарських тракторів: від допуску трактора до експлуатації до забезпечення обслуговувального персоналу засобами захисту.


Вибір, опис та організація спостережних ділянок

Всі регулярні агрометеорологічні спостереження проводяться на спеціальних ділянках. Їх вибирають на полях, городах і баштанах, пасовищах, сіножатях, у садах і на інших сільськогосподарських угіддях найближчого колективного, індивідуального чи власного сільськогосподарського підприємства, і називають ділянками спостереження.


Визначення дат стійкого переходу через різні пороги переходу.

Визначення дат стійкого переходу температури повітря через різні пороги переходу температури.


Вимоги до осіб, які керують трактором

Управління тракторами і самохідним технологічним устаткуванням є роботою з підвищеною небезпекою (п. 109 Переліку робіт з під­вищеною небезпекою, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15), а робота тракториста-машиніста віднесена до робіт, де є потреба у професійному доборі (п. 9 таблиці Переліку ро­біт, де є потреба у професійному доборі, затвердженого наказом МОЗ та Держнаглядохоронпраці від 23.09.1994 № 263/121).


Водно фізичні властивості грунтів

Фізичні властивості грунтів та фізичні процеси, які в ньому протіка-ють, є дуже важливими факторами формування родючості грунтів.

Агрофізична оцінка грунтів є однією з основних складових частин теоретичного обгрунтування агротехнічних засобів землеробства та сільськогосподарської меліорації грунтів з метою поліпшення фізичних властивостей грунтів, доведення їх до потреб с/г культур.


Доклад на тему "Птицы"

Доклад представлен в целях ознакомления. Кроме этого к даному докладу разработана презентация, которая тоже будет доступна на нашем портале


Загальна характеристика фізико-георгафічних та агрокліматичних умов черкаської області.

Черкаська область розташована у центральній частині України, в басейні середньої течії р. Дніпро, яка ділить її майже навпіл. Область знаходиться в лісостеповій зоні, досягаючи на півдні степової зони.


Загальна, коротка Фізико-географічна характеристика Дніпропетровської області.

Дніпропетровська область загальною площею 32,6 тис. Квадратних кілометрів розташована в середній та нижній течії  річки Дніпро. На сході   вона межує з Харківською та Донецькою  областями, на півдні – з Запорізькою та Херсонською, на заході – з Кіровоградською і півночі – з Полтавською областями.


Загальна, коротка Фізико-географічна характеристика Київської області.

Київська область розташована в північній частині Україні, у басейні ріки Дніпро і його приток – Росі, Десни, Ірпеня, Трубіжу, Прип’яті та інших. За адміністративно-територіальним устроєм область поділена на 25 районів, 26 міст, із них 13 обласного значення (у тому числі м.Прип’ять) та 13 районного значення; 30 селищ міського типу; 1126 сільських населених пунктів.Комплекс АМАС Авіа-1.

Комплекс АМАС Авіа-1 - це комплекс технічних програмних засобів для автоматизованої метеорологічної аеродромної станції.


Методи вивчення основних фізичних властивостей грунту

Ґрунт як фізичне тіло складається з трьох фаз: твердої, рідкої і газоподібної. Тверда фаза представлена мінеральними й органічними речовинами, рідка — водою з розчиненими в ній сполуками (ґрунтовий розчин), а газоподібна— ґрунтовим повітрям.


Методи вивчення фізичних властивостей грунту.

Ґрунт - найважливіший ресурс людства. Не буде ґрунту, придатного для одержання продуктів харчування, всі інші людські цінності втратять своє значення.


Методи визначення вологості та вологоемності ґрунту.

 Показник, що характеризує вміст у ґрунті вологи в даний момент, на-зивається вологістю ґрунту. Для більшості аналізів у лабораторії ґрунт просушують до повітряно-сухого стану. Такий ґрунт завжди містить де-яку кількість вологи, яка називається гігроскопічною. Це зв'язано з тим, що ґрунт має здатність адсорбувати пароподібну вологу з повітря і міцно утримувати її на поверхні своїх часток.


Методи прогнозу оптимальних доз азотного живлення для зернових культур

Ефективність добрив значно змінюється з року в рік в залежності від особливостей агрометеорологічних умов. Дослідженнями впливу агрометеорологічних умов на величину доз живлення займались О.І. Коровін, О.П. Федосєєв та З.А. Шостак, М.С Кулик та ін. Вони запропонували за критерій доцільності дози добрив використовувати найменшу прибавку зерна, вартість якої б перевищувала витрати на добрива та роботу по їх внесенню. Встановлено, що на 10 кг діючої речовини азотних добрив ефективна прибавка врожаю для чорноземної зони становить більше 0,3 ц/га, для нечорноземної зони – 0,2 ц/га.


Оцінка і прогноз агрометеорологічних умов у період сівби та збирання зернових культур

Планування і проведення польових робіт має дуже важливе значення, тому що терміни проведення сівби, догляду за посівами та збирання зернових культур багато в чому обумовлюють величину врожаю.

Запізнення з термінами сівби на 10 – 15 днів у порівнянні з оптимальним викликає недобір врожаю у різних районах від 12 до 30%. Запізнення з термінами збирання хлібів викликає втрату врожаю до 30% через осипання зерна та його проростання.


Оцінка впливу погодних умов на середню районну врожайність кукурудзи, соняшника та цукрових буряків

Погода і клімат суттєво впливають на врожайність сільськогосподарських культур, і із зростанням культури землеробства залежність врожайності від умов погоди не зменшується. Тому перед агрометеорологами постає задача оцінити міру сприятливості погодних умов вегетаційного періоду для формування врожайності сільськогосподарських культур. Для зернових культур методики проведення таких оцінок уже є. Для цукрових буряків, соняшника та кукурудзи методики розроблені Е.К. Зоїдзе.

Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru