Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 17). Научні публікації » План для курсової та дипломної: як складати та їх відмінності
План для курсової та дипломної: як складати та їх відмінності

План для курсової та дипломної: як складати та їх відмінності

На початку написання Вашої наукової роботи Ви закріплюєте тему роботи і першим етапом є складання плану роботи. Важливо розмежувати Ваші розділи роботи за логічним зв'язком. Якщо обсяг курсової роботи не великий, може вистачити два розділи, проте є випадки коли роботу з невеликим обсягом потрібно оформити на три розділи. Структура плану для курсової роботи зазвичай має таку: перший розділ, висновки до першого розділу, другий розділ, висновки до другого розділу, при необхідності такі ж умови для третього розділу, список використаних джерел та загальні висновки.

Є такі курсові роботи, плани яких потребують пункт: перелік умовних скорочень, для того щоб терміни та абревіатуру не застосовувати в повному значенні. Окрім цих пунктів плану, іноді потрібно додати пункт «Додатки», зазвичай в них можна помістити якусь документацію чи ілюстрації до Вашої роботи. Визначити потрібну структуру плану Вам допоможе Ваші методичні рекомендації. Після складання плану його необхідно буде затвердити з керівником, щоб робота буда написана згідно потрібного Вам плану. При відсутності методичних рекомендацій, Ви можете скласти план роботи з керівником, так буде чітко сформовано план і структуру роботи.

Щоб скласти план дипломної роботи Вам також будуть необхідні методичні рекомендації згідно яких Ви зможете скласти план роботи. Взагалі структура дипломної роботи складніша за структуру курсової роботи, в дипломній роботі також є назви підпунктів до розділів, там Ви можете розглянути підтеми до Ваших розділів. Звісно до кожного розділу повинні бути висновки для узагальнення інформації. В списку використаної літератури окрім звичайних джерел інформації, літературу оформляють теж за списком. Список використаних джерел в дипломних роботах має включати в собі наукові статті, інтернет джерела та іноземну літературу, зважаючи що сама дипломна робота потребує розгляду Вашої тематики з різних точок зору.

Головними відмінностями плану курсової та дипломної роботи є те, що в першому випадку план має простішу структуру і курсова робота може бути лише теоретичної та не мати практичного аспекту. В той же час план дипломної роботи включає в себе окрім теорії і практичну частину роботи теж. Перевагою складання плану до дипломної роботи є те, що курсова робота може бути частиною дипломної, Ви зможете включити матеріали курсової для написання дипломної роботи та швидше виконати роботу.Опубліковано: Admin July 06 2020 · Категорія: 17). Научні публікації · 0 коментарів · 1033 переглядів · Друк
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru