Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад

Обзоры ==> Сельськохозяйственное оборудование и комплектующие:
Гербіциди. Переваги використання та особливості застосування

Небажана рослинність – один із найбільших ворогів для будь-якої сільгоспкультури. Бур'яни не просто заважають активному розвитку рослин, а й негативно впливають на їхній якісний склад, що в подальшому позначається на смаку стиглого плоду або зерна. І, звичайно, значно знижується врожайність. Площа, корисні мікроелементи, поживні речовини, волога – за все це постійно йде боротьба між культурами та небажаною рослинністю. І саме для того, щоб посаджені людиною рослини перемагали, були створені хімічні препарати гербіциди.

Дані засоби використовуються аграрними підприємствами в усьому світі вже більше 100 років. Звичайно, із початку виникнення і до теперішнього часу склад гербіцидів значно змінився, як і змінився вплив цих препаратів на навколишнє середовище, тварин, птахів та здоров'я людей. З кожним роком гербіциди стають все більш безпечними та мають кращу ефективність.

В чому переваги використання гербіцидів?

Застосовуючи у своїй господарській діяльності такі засоби, фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства отримують чудову можливість зекономити на механічній обробці, тобто праці людей, яким, за умови відсутності гербіцидів, потрібно було б вручну здійснювати прополку величезних площ полів, засіяних певним видом культур. Працівникам потрібно платити заробітну плату, тому придбати гербіциди – значно дешевше. Звичайно, і ефективність обробки хімічними засоби більш висока, ніж механічна обробка. Тобто, основні переваги гербіцидів – це економічна вигода, швидкість, дієвість та ефективність. Крім того, не потрібно забувати і про найголовніше – завдяки гербіцидам підвищується врожайність, при чому досить суттєво.

Кожен із різновидів гербіцидів має свої особливості у застосуванні, притримуючись яких, можна досягнути найкращих результатів. Так, наприклад, певні засоби слід використовувати лише перед посівом культур, інші – під час або після сходження. Є такі види хімічних препаратів, які можна застосовувати протягом усього вегетаційного періоду рослин. В будь-якому разі, потрібно дотримуватись інструкції та норм дозування, які є індивідуальними для кожного гербіциду, інакше є можливість завдання великої шкоди і ґрунту, до якого потрапляють діючі речовини засобу, і культурі, що перенасичується шкідливими речовинами. І, як результат, може бути завдано шкоди людям, які згодом споживатимуть стиглий плід, насіння чи зерно у вигляді готового харчового продукту.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru