Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад

Обзоры ==> Запчасти к с/х технике:
Технічні питання або особливості конструкції мототракторів

Що таке мототрактор та з яких частин складається. Особливості конструкції одного з популярних видів сільгосптехніки в Україні.

Технічні питання або особливості конструкції мототракторів

Мототрактор – незамінний помічник фермера. Багато українських аграріїв надають перевагу цій сільгосптехніці. Популярність обумовлена насамперед ціною та легким керуванням. До речі, якщо вам потрібен якісний мототрактор, виберіть необхідний варіант тут – agrotechnika.com.ua/mototractory.

Механізація ручної праці з мототрактором дозволяє не тільки спростити аграрні роботи, а й підвищити рентабельність та ефективність результату. У статті розглянемо конструкційні та технічні особливості цієї техніки.

Технічні характеристики мототрактора

Основа мототрактора – важкий мотоблок. Виробники просто вдосконалили цей інструмент. Вони обладнали його самохідною конструкцію з чотирма колесами та зручним керуванням.

Розглянемо детальніше технічні характеристики мототрактора.

  • Двигун. Усі мототрактори працюють на одноциліндровому двигуні. Використання мотора з мотоблока дозволяє збільшити заощадження пального.

  • Коробка передач. На мототрактор встановлюють просту КПП. Деякі моделі обладнані тракторним аналогом, але це збільшує ціну.

  • Гальма. На ринку є безліч моделей, які обладнані барабанними гальмами. Це робить керування безпечнішим.

  • Регулювання колії. Ця функція присутня практично у кожній моделі.

  • Навісна система. Мототрактор працює з мотоблочною навіскою. До машини можна під'єднати більшість інструментів: плуг, косарка, розпилювач добрива та ін.

Крім того, багато мототракторів у базовій комплектації мають такі опції, як блокування диференціалу, повний привід, та гідропідсилювач керма.

Конструкційні особливості мототрактора

Якщо встановити мотоблочний двигун в легкий тракторний каркас, ми отримуємо зручний мототрактор. Для підвищення продуктивності та комфорту, каркас обладнують кріслом, кермом та іншими допоміжними деталями. Доповнюють конструкцію капотом, крилами та елементами освітлення. В кінцевому результаті виходить функціональна та зручна машина. Вона має легку раму, що дозволяє трактору бути дуже маневровим.

Додаткове обладнання можна кріпити до заднього причіпного вузла або до передньої частини рами. Багато моделей працюють як з фірмовою навіскою, так й зі сторонньою. У деяких моделях присутній «плаваючий» режим гідравліки. Вільне положення навісного обладнання забезпечує краще зчеплення інструменту з грунтом, тим самим автоматично покращує якість обробки поля.

Мототрактор ідеальний для невеликого господарства. Він відрізняється низькою ціною та надійністю. Машина забезпечує високу продуктивність на невеликих ділянках (менше ніж 10 га).

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru