Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
4). Комплекс відеолекцій по темі "Виноград"
3). Комплекс відеолекцій по темі "Моделювання ф...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Профессии будущего и...
Популярные европейск...
Оперативные и качест...
Історія ріпака
Интернет магазин сан...
Особенности ремонта ...
Веерные дождеватели ...
Наш сад

Обзоры ==> Новые технологии:
Якісна зерносушарка та її конструктивні особливості

Якісна зерносушарка та її конструктивні особливості

Будівництво сучасних зерносушарок на сайті http://life-bud.com.ua/zernosusharki та зерносховищ постійно удосконалюється завдяки новим технологіям, впровадженню якісних будівельних матеріалів і використанню практичної і багато-функціональної будівельної техніки. Окрім цього велике значення має кваліфікація персоналу, який займається проектуванням, будівництвом і налагодженням устаткування елеваторних комплексів. Щоб зерновий урожай не псувався з часом в процесі його зберігання перед подальшою переробкою має бути незначний відсоток вологості. Оскільки волога є причиною появи процесу гниття, утворення плісняви, грибків різного характеру. Подібний урожай втрачає свою якість. Уникнути цього допоможе сучасна зерносушилка та яеісне зберігання зерна.

Якою має бути сучасна зерносушилка і зерносховище?

При виборі зерносховища основний акцент завжди робиться на рівень продуктивності, енергетичні витрати, експлуатаційні характеристики, а також ціну.

Паливні витрати зерносушилок та зерносховищ в основному залежать від таких чинників, як:

  • довкілля;
  • вид зернової культури, яка піддається обробці;
  • первинний відсоток вологості урожаю;
  • якість палива.

Якщо потрібне якісне зерносховище з зерносушилкою, яке б відповідало усім міжнародним стандартам, тоді варто пошукати подібного роду продукцію в провідних вітчизняних компаніях. Залежно від вище представлених показників одна і та ж зерносушилка може мати різну продуктивність. Дуже добре якщо конструкція дозволяє легко за нею доглядати, прибирати залишки відходів. Адже часто в зібраному урожаї є різного роду домішки, сміття і т. д. Для оптимізації оптимальнішої роботи зерносушилок і зниження витрат на процес сушки зерна необхідно врахувати декілька важливих моментів.

Конструкція зерносховищ має бути така, щоб не було застійних місць в ході сушки зернових культур. Кожне зернятко повинне ретельно оброблятися. Щоб понизити витрату тепла зерносушилка має із зовнішнього боку бути обшитою теплоізоляційними матеріалами. З використанням паливної автоматики надається можливість підтримувати необхідну температуру теплоносія в автоматичному режимі. До того ж повна автоматизація процесу сушки зібраного зернового урожаю дозволяє устаткуванню працювати безперебійно і якісно без особливої допомоги обслуговуючого персоналу. Усі сучасні агрегати обладнані спеціальними пристосуваннями, які виключають викид пилу і відходів в довкілля. Якісна зерносушилка та зерносховище має усі необхідні умови для збереження зібраного урожаю зернових культур в належному стані з метою його подальшого переробітку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru