Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Звукове поле, звуковий тиск, інтенсивність.
Шум, джерела шуму.
Коефіцієнт природного освітлення
Природна освітленість. Фізична суть, види.
Особливості вимог до системи освітлення приміще...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Интернет магазин сан...
Особенности ремонта ...
Веерные дождеватели ...
Концепция современно...
Професійна юридична ...
Как вырастить лимон ...
Общие правила выращи...
Наш сад

Обзоры ==> Безопасность:
Мій дім - моя фортеця

Напевно, немає людини, яка б не мріяв мати комфортне і красиве житло, будь то приватний будинок або міська квартира, але назвати його «надійною фортецею» можна тільки в тому випадку, якщо воно надійно захищене від несприятливих впливів зовнішнього середовища, і перш за все - холоду. Тепло - основа комфортного мікроклімату в житло, і при його відсутності все інше (гарний дизайн, зручне планування, велика житлоплощу і т.д.) Практично втрачає свій сенс і привабливість.

У зв'язку з безперервним підвищенням цін на енергоносії обігрів житла стає не по кишені все більшій кількості людей. Єдиним способом захистити себе від холоду і заощадити на опаленні стає якісне утеплення всіх можливих зон витоку тепла в холодну пору року. До них відносяться стіни, підлогу, стелю, вікна та вхідні двері.

Як відомо, попит народжує пропозицію, і у відповідь на потребу споживача в утеплювачах виробники запропонували широкий асортимент матеріалів, що розрізняються за технічними характеристиками, екологічної безпеки і рівню цін.

Як утеплювати: зсередини або ззовні

Утеплення житла проводиться двома способами: зсередини і зовні. З приводу першого в професійних колах не вщухають запеклі суперечки. Деякі фахівці категорично не рекомендують утеплювати приміщення зсередини, і доводи їх вельми обгрунтовані.

Проблема полягає в тому, що при утепленні будинків або квартир зсередини відбувається зміщення точки роси (поверхні, на якій відбувається конденсація пара) всередину приміщення, на поверхню зіткнення утеплювача і утеплюються поверхні. В результаті відбувається зволоження шару, що утеплює і стіни (покрівлі), що призводить до їх відсиріванню, промерзання, розвитку цвілі і грибка, додаткового збільшення тепловтрат і прискореного руйнування будівлі. Тому, до внутрішнього утеплення варто вдаватися тільки в разі крайньої необхідності. Щодо зовнішнього утеплення думку професіоналів одноголосно: це - найкращий варіант.

Пінопласт - універсальний матеріал для утеплення житла

Серед утеплювачів найбільш популярним і універсальним по праву можна назвати пінополістирол (пінопласт). Утеплення пінопластом фасадів, покрівлі, підлоги і навіть стін зсередини придбало найширше застосування завдяки цілому ряду дуже цінних для даного виду робіт властивостей цього недорогого матеріалу.

Пінопласт має прекрасні тепло- і звукоізоляційні характеристики завдяки великій кількості міститься в його порах повітря або інертного газу. Він легко витримує діапазон температур від - 40 до + 40 градусів Цельсія. Термін його експлуатації значний і за умови суворого дотримання технології утеплення становить до 60 років. При цьому, пінополістирол зручний в роботі, добре ріжеться, легкий, не несе додаткового навантаження на фундамент і перекриття, на ньому не живуть грибки і цвіль. Дуже важливим є і те, що ціна на утеплення будинку пінопластом доступна більшості населення.

Основними недоліками цього матеріалу, але вельми істотними, є його мала стійкість до механічних навантажень і досить висока пожежонебезпека. Однак їх негативна складова практично зводиться до нуля при чіткому дотриманні технології монтажних робіт, що є тільки добре підготовленим фахівцям. Довіряйте своє житло професіоналам, і тоді ваш будинок дійсно стане вашою фортецею!

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru