Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
4). Комплекс відеолекцій по темі "Виноград"
3). Комплекс відеолекцій по темі "Моделювання ф...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Профессии будущего и...
Популярные европейск...
Оперативные и качест...
Історія ріпака
Интернет магазин сан...
Особенности ремонта ...
Веерные дождеватели ...
Наш сад

Обзоры ==> Доска информации:
Як вибрати міні-трактор для приватного господарства

Тим, хто любить простір або займається фермерством, веде господарство або доглядає за власною великою ділянкою, не впоратися без механізації праці. Сьогодні навіть невелике господарство важко уявити без невибагливого і тяговитого мінітрактора. Куплю японский минитрактор для роботы и себе.

Якого розміру вибрати трактор

Розмір машини такого плану безпосередньо залежить від двох чинників: цільового призначення і розміру території. Іншими словами, потрібно гранично чітко уявляти, що ви збираєтеся цим трактором робити і на якій площі. За цими ознаками зазвичай виділяють три категорії - райдер, садовий трактор і міні-трактор.

Райдер

«Дитинча» трактора, який має тільки одну функцію - транспортування і утримання під час роботи навісного обладнання - газонокосарки. Призначений для роботи на газонах. Від'єднавши косарку, отримуємо самохідний засіб пересування. Незважаючи на настільки вузьку сферу застосування, райдери виробляють як численні китайські заводи, так і маститі європейські і японські гіганти.

Садовий трактор

Потужність до 15 л. с., як правило, 2 циліндра. Підходить для періодичного короткочасного використання - покіс трави на рівному майданчику, очищення малого обсягу снігу, транспортування невеликих вантажів. У спрощеній до межі конструкції широко застосовані пластикові деталі, що негативно позначається на ремонтопридатності і терміні служби. При дбайливому догляді прослужить кілька років. Часто має інтегровану систему стрижки, відвалу і мульчування трави, що обмежує сферу застосування.

Міні трактор

Це вже повноцінний промисловий продукт, хоч і малих форм. Потужність від 18 л. с., 3-4 циліндра. Бувають бензинові та дизельні, але трапляються і екземпляри з газовими установками. Область застосування відчутно розширено завдяки універсальним кріпленням, траверс і гідравліки.

В цілому навряд чи доречно ставити поруч садовий трактор з «справжнім», але все пізнається в порівнянні. В принципі, корисний опис садової техніки вичерпано, залишилося вибрати виробника.

Чим укомплектований сучасний міні-трактор

Кожен «поважаючий себе» трактор повинен володіти наступним набором спорядження:

1. Вал відбору потужності. Являє собою вал з великими зубцями, розташований позаду машини. Він потрібен для передачі крутного моменту навісного устаткування і подальшої корисної роботи.

2. Триточкова зчіпка. Складається з трьох стандартних важелів. Дозволяє встановлювати універсальне навісне обладнання, що підходить до будь-якої моделі. Управляється важелями під правою рукою оператора. Сама по собі зчіпка ділиться на 3 категорії в залежності від кількості точок.

3. Касетний телескопічний механізм. Це пристрій на важелях триточкова зчіпки, призначений для швидкої зміни навісного обладнання поодинці.

4. Гідравлічний клапан. Дозволяє встановлювати на мінітрактор гідравлічне обладнання - екскаватор, фронтальний навантажувач. Чим більше продуктивність гідравлічного насоса, тим швидше і простіше буде робота.

5. Гидростатическая трансмісія - в залежності від моделі. Бувають варіанти однієї моделі з МКПП і гідростатики на вибір.

6. Гідропідсилювач керма і регульована рульова колонка. Їх немає хіба що на садових моделях.

7. Опціональні, але дуже корисні додатки, які полегшать працю оператора:

  • повний привід з пониженням;
  • блокування диференціала;
  • кабіна що опалюється.

Існує думка, що можна не витрачатися на дорогі, точні і продуктивні механізми. Набагато дешевше придбати напівживий радянський трактор і найняти місцевого тракториста, який знає його вздовж і впоперек. Але в підсумку дешевше виявляється зробити все однією машиною, ніж шукати рішення під кожну окрему задачу.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru