Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад

Обзоры ==> Обучение:
Магістратура в Польщі для українців

Магістратура в Польщі для українців

Хто з нас не хотів би отримати європейську освіту і мати можливість працювати в будь-якій країні Європи? Ще кілька років тому про такий шанс майже не мріяли. Сьогодні ж цим мало кого здивуєш, адже освіта в Європі стала доступною для значної частини українців. І навіть ті, хто вже встиг отримати диплом бакалавра в українських вишах, може продовжити своє навчання за кордоном та стати випускником з європейським дипломом. Про особливості магістратури в Польщі розповідають спеціалісти міжнародної компанії «Топ-Освіта» (https://toposvita.com/), яка займається навчанням за кордоном.

Магістратура в Польщі для українців стала доступною завдяки лояльним цінам польських ВНЗ за навчання, які не дуже відрізняються від цін в українських університетах. Так, вартість навчання за рік починається від 900 євро. В середньому ж ціна більшості приватних навчальних закладів складає 1200-1500 євро в рік. Навчання в державних ВНЗ обійдеться дорожче – 2000-2500 євро в рік. Тут варто зазначити, що навчання на магістратурі в Польщі триває 2 роки, після чого ви отримуєте європейський диплом, що дає вам право працювати у всій Європі та більшості країн світу без будь-якого підтвердження чи легалізації диплому.

Що потрібно для того, аби стати студентом польського університету? Насправді, ніяких над зусиль докладати не треба. Основне – це повний та вчасно поданий пакет документів, що гарантує 90 % успіху. Тому до збору документів, їхнього перекладу, легалізації потрібних документів потрібно підійти з усією серйозністю. Польські навчальні заклади дуже прискіпливо ставляться до всіх документів, уважно переглядають кожен папірець та вдивляються в написане. Будь-яка помилка в заповненні документів може стати приводом для відмови взяти пакет на розгляд, а відсутність хоча б одного, навіть незначного папірця (якщо він вказаний в переліку) автоматично позбавляє вас можливості стати студентом. Ось чому так важливо, щоб документи були всі на своєму місці. Саме це і є завданням спеціалістів «Топ-Освіти», які замість вас займатимуться повністю вступною кампанією – від збору документів до отримання офіційного підтвердження від університету про зарахування. Детальніше про процедуру вступу читайте тут: https://toposvita.com/informator-abit/protsedura-vstupu/.

Вступні іспити, як правило, в більшості вишах відсутні, зарахування відбувається на основі середнього балу диплому бакалавра. Знання мови потрібне, але рівень, який необхідний для вступу, визначають самі університети. Переважна більшість ВНЗ приймає сертифікати, що підтверджують знання мови на рівні В1. Якщо ж у вас немає можливості отримати сертифікат, можливе проведення співбесіди представником університету для визначення вашого рівня. Знання з інших предметів на співбесіді не перевіряються, до уваги береться лише те, чи розумієте ви мову та чи можете спілкуватися на тому рівні, який необхідний для того, щоб розпочати навчання.

Як бачите, магістратура в Польщі дає шанс відчути себе європейським студентом та змінити своє життя всього за два роки. То ж не втратьте його і подбайте про своє майбутнє!

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru