Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Наш сад
•  0 коментарів• 1364 переглядів •Друк
Шпаргалка: як правильно отримати відомості про власників земельних ділянок за допомогою публічної кадастрової карти.
Шпаргалка: як правильно отримати відомості про власників земельних ділянок за допомогою публічної кадастрової карти.

Користуватися новими електронними послуга­ми Держгеокадастру стало дуже зручно та дуже просто. Скористатися ними можуть даже невпевнені користувачі персональних комп’ютерів, а також людям похилого віку. Тож давайте розглянемо все по пунктах:

 На Публічній кадастровій карті потрібно знайти за власним кадастро­вим номером свою земельну ділянку, для якої необхідно отримати інформацію про право власності та речові пра­ва, або знайдіть необхідну земельну ділянку за допомо­гою курсора та клацніть на ній. У вікні, що відкриється,знайдіть посилання «Інформації про право власності та речові права» та перейдіть за ним.

Далі система попросить Вас провести ідентифікацію. Це можна здійснити за допомогою двома способами:

- сервісу BankID.

- за допомо­гою особистого електронного цифрового підпису.

Ідентифікація за допомогою сервісу BankID відОщадбанку:

1. Просто натисніть на кнопку «Ідентифікація з використанням BankID Ощадбанку». Перед Вами ввідкриється вікно автентифікації користувача через BankID (можливо необхідно буде додатково дозволити браузеру відкрити посилання або додати виключення), оберіть виключно «Ощад­банк», після чого Вас буде направлено на сервіс Ощад­банку з ідентифікації особи.

2. В полі «Вхід за номером банківської картки», вкажіть номер Вашої картки від Ощадбанку, після чого натисніть кнопку «Увійти».

3. Далі необхідно ввести код підтвердження, який буде надіслано Вам в смс-повідомленні на вказаний Вами номер телефону. Після введення отриманого коду просто натисніть «Підтвердити».

Примітка. Для використання сервісу, до банківської картки Ощадбанку має бути прив'язаний номер мобільного телефо­ну. Якщо Ви вказали коректний номер картки, але система видає помилку або не приходить смс-повідомлення, Вам потрібно звернутися у відділення Ощадбанку аби підтвердити номер телефону. Якщо Ви самостійно прив'язували ваш номер до картки через банкомат, може виникнути необхід­ність повторно підтвердити номер телефону у відділені Ощадбанку. Якщо Вам надійшло смс-повідомлення, але система не приймає код закрийте вкладку браузера й повторно вкажіть номер банківської картки.

4. Після успішного зчитування введених даних перед Вами відкриється вікно створен­ня облікового запису в системі (відкривається тільки при першій іден­тифікації в системі).

5. У полі «Email» вкажіть адресу Вашої електронної пошти.

У полі «Введіть пароль» придумайте та вкажіть Ваш осо­бистий (надійний) пароль до облікового запису в сис­темі, а в полі «Підтвердіть пароль» повторно вкажіть той самий пароль, що був вказаний в полі «Введіть пароль». Також необхідно надати згоду на обробку своїх персо­нальних даних, проставивши галочку у відповідному полі. Натисніть кнопку «Відправити».

6. По завершенню реєстрації на екрані з'явиться відповідне інформаційне повідомлення, натисніть кнопку «ОК».

Аналогічно проводиться ідентифікація за допомогою BankID Приватбанку.

 Ідентифікація за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП):

1. Для ідентифікації за допомогою ЕЦП натисніть кнопку «Ідентифікація з використанням ЕЦП». Відкриється вікно автентифікації користувача по ЕЦП (можливо необхідно буде додатково дозволити браузеру відкрити посилання або додати виключення).

2. У полі «Тип ЦСК» оберіть акредитований центр серти фікації ключів, що надав Вам ЕЦП.

У полі «Особистий ключ» за допомогою кнопки «Обрати» вкажіть шлях до Вашого ЕЦП (наприклад— кеу14025.dat).

У полі «Пароль захисту ключа» вкажіть відповідний пароль вашого ЕЦП та натисніть кнопку «Зчитати».

3. Після успішного зчитування ключа відкриється вікно створення облікового запису в системі (тільки при
першій ідентифікації в системі).

4. У полі «ЕmaіL» вкажіть адресу електронної пошти.

У полі «Введіть пароль» придумайте та вкажіть Ваш особистий (надійний) пароль до облікового запису в системі, в полі «Підтвердіть пароль» повторно вкажіть той самий пароль, що був вказаний в полі «Введіть пароль».

Також необхідно надати згоду на обробку своїх пер­сональних даних, проставивши чекбокс у відповідному полі. Натисніть кнопку «Відправити».

5. По завершенню реєстрації на екрані з'явиться відповід­не інформаційне повідомлення, натисніть кнопку «0К».

Інформація про право власності та речові права на земельну ділянку

1. Після ідентифікації особи відкриється вікно робочо­го кабінету у розділі «Пошук інформації» з уже запо­вненим значенням кадастрового номера. Далі необ­хідно відмітити чекбоксом «Я не робот» та виконати захисне завдання, після чого натиснути на кнопку «Переглянути».

2. На екран буде виведено інформацію про право влас­ності та речові права на земельну ділянку, щодо якої було зроблено запит.

3. Для збереження з можливістю подальшого друку ін­формації натисніть у вікні з інформацією кнопку «Завантажити документ РDF».

Примітка. Якщо для запитуваної земельної ділянки у полях «Дата державної реєстрації прав», «Номер запису про право» та «Орган, що здійснив державну реєстрацію права» міститься статус «Інформація відсутня», то це означає, що діюче право на дану земельну ділянку було зареєстроване до 01.01.2013, а значить інформація з Державного реєстру прав (введено з 01.01.2013) не надходила та не внесена до Державного земельного кадастру. Після того, як над земельною ділянкою буде вчинено будь-який правочин в Державному реєстрі прав, інформацію буде оновлено. На даний момент зазначені поля містять інформацію тільки, якщо вона надійшла з Державного реєстру прав.

January 04 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru