Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
•  0 коментарів• 906 переглядів •Друк
Тепер дізнатися власника земельної ділянки стало ще простіше.
Тепер дізнатися власника земельної ділянки стало ще простіше.

Представляючи дві нові електронні послуги, голова Держгеокадастру Максим Мартинюк розповів слідуюче: По-перше, на виконання прийнятого Верховною Радою Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів в Україні щодо посилення прозорості у сфері відносин у власності з метою запобігання корупції» ми відкриваємо загальний доступ до інформації Державного земельного кадастру України як про власників так і користувачів земельних ділянок. По словам Максима Мартенюка це значно посилить контроль громадянського суспільства за використанням та обігом земель, що підвищить прозорість у земельній сфері.

По-друге, від­тепер також можна замовити та отримати витяг про нормативно-грошову оцінку землі в електронному ви­гляді. Це значно скоротить час отримання інформації та мінімі­зує контакти громадянина з чиновниками.

На сьогодні Державна служба геодезії, картографії та кадастру надає близько 16 адміністратив­них послуг. Найпопулярніші з них будуть як найшвидше переведені в елект­ронний формат вже цього року, а стовідсотково послуги надавати­муться в електронному вигляді вже з 1 липня 2016 року. Велику підтримку в цьому надають Агент­ство з питань електронного уря­дуваня та місія ОБСЄ, яка також прийме участь у реалізації даного проекту.

Ця міжнародна організація протягом останніх п'яти років активно підтримує запрова­дження електронних сервісів у роботі державних органів влади країни та місцевого самоврядування. За словами представника коорди­натора проектів ОБСЄ в Україні Джефрі Ерліха, нові цифрові по­слуги це можливість отримання ко­пій публічної кадастрової карти та запровадження електронних по­слуг як для юридичних так і для фізичних осіб на базі Держгеокадастру, що вхо­дять до пріоритетних напрямків підтримки ОБСЄ.

Ми розглядаємо технології електронного урядування як ефек­тивний спосіб забезпечення належ­ного управління, та протидії корупції і відкритості влади зазначив Джефрі Ерліх.

Від наших україн­ських партнерів ми чекаємо політичної волі у реалізації цих планів. Потріб­но бачити та розуміти, що стоїть за цими новими послугами. У сфері земельних відносин дуже важливо забез­печити раціональне використання земельних ресурсів і запобігти про­типравним корупційним явищам. Адже саме тут градус протиправ­них дій особливо високий. Можли­вість отримати безконтактну ад­міністративну послугу звужує про­стір для корупції.

А в Державному агентстві з питань електронного уря­дування дуже сподіваються, що електронізація у земельній сфері стане початком до того, що біль­шість органів державної влади та­кож будуть приєднуватися до та­ких ініціатив.

Ми давно співробітничаємо з Держгеокадастром і надаємо допо­могу в переведенні послуг в режим онлайн, повідомив голова Держагентства Олександр Риженко.

Найближчим часом ми презентувати­мемо і послуги інших державних ор­ганів. Маю надію, що це допомагатиме розвиватися нашому інфор­маційному суспільству, підвищить готовність громадян отримувати послуги саме в електронному вигля­ді не виходячи із дому. Нині запровадження електрон­них послуг є одним з головних пріо­ритетів у більшості демократичних країн. Адже це доступні, прозорі, не корупційні, швидкі та зручні адмі­ністративні послуги, це те, що від нас найбільше очікують в майбутьньому громадяни та бізнес. І сьогодні ми робимо чер­говий важливий крок та презентує­мо нові електронні послуги в дуже складній земельній сфері.

January 04 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru