Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
4). Комплекс відеолекцій по темі "Виноград"
3). Комплекс відеолекцій по темі "Моделювання ф...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Как правильно состав...
Профессии будущего и...
Популярные европейск...
Оперативные и качест...
Історія ріпака
Интернет магазин сан...
Особенности ремонта ...
Наш сад
•  0 коментарів• 1144 переглядів •Друк
Тепер дізнатися власника земельної ділянки стало ще простіше.
Тепер дізнатися власника земельної ділянки стало ще простіше.

Представляючи дві нові електронні послуги, голова Держгеокадастру Максим Мартинюк розповів слідуюче: По-перше, на виконання прийнятого Верховною Радою Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів в Україні щодо посилення прозорості у сфері відносин у власності з метою запобігання корупції» ми відкриваємо загальний доступ до інформації Державного земельного кадастру України як про власників так і користувачів земельних ділянок. По словам Максима Мартенюка це значно посилить контроль громадянського суспільства за використанням та обігом земель, що підвищить прозорість у земельній сфері.

По-друге, від­тепер також можна замовити та отримати витяг про нормативно-грошову оцінку землі в електронному ви­гляді. Це значно скоротить час отримання інформації та мінімі­зує контакти громадянина з чиновниками.

На сьогодні Державна служба геодезії, картографії та кадастру надає близько 16 адміністратив­них послуг. Найпопулярніші з них будуть як найшвидше переведені в елект­ронний формат вже цього року, а стовідсотково послуги надавати­муться в електронному вигляді вже з 1 липня 2016 року. Велику підтримку в цьому надають Агент­ство з питань електронного уря­дуваня та місія ОБСЄ, яка також прийме участь у реалізації даного проекту.

Ця міжнародна організація протягом останніх п'яти років активно підтримує запрова­дження електронних сервісів у роботі державних органів влади країни та місцевого самоврядування. За словами представника коорди­натора проектів ОБСЄ в Україні Джефрі Ерліха, нові цифрові по­слуги це можливість отримання ко­пій публічної кадастрової карти та запровадження електронних по­слуг як для юридичних так і для фізичних осіб на базі Держгеокадастру, що вхо­дять до пріоритетних напрямків підтримки ОБСЄ.

Ми розглядаємо технології електронного урядування як ефек­тивний спосіб забезпечення належ­ного управління, та протидії корупції і відкритості влади зазначив Джефрі Ерліх.

Від наших україн­ських партнерів ми чекаємо політичної волі у реалізації цих планів. Потріб­но бачити та розуміти, що стоїть за цими новими послугами. У сфері земельних відносин дуже важливо забез­печити раціональне використання земельних ресурсів і запобігти про­типравним корупційним явищам. Адже саме тут градус протиправ­них дій особливо високий. Можли­вість отримати безконтактну ад­міністративну послугу звужує про­стір для корупції.

А в Державному агентстві з питань електронного уря­дування дуже сподіваються, що електронізація у земельній сфері стане початком до того, що біль­шість органів державної влади та­кож будуть приєднуватися до та­ких ініціатив.

Ми давно співробітничаємо з Держгеокадастром і надаємо допо­могу в переведенні послуг в режим онлайн, повідомив голова Держагентства Олександр Риженко.

Найближчим часом ми презентувати­мемо і послуги інших державних ор­ганів. Маю надію, що це допомагатиме розвиватися нашому інфор­маційному суспільству, підвищить готовність громадян отримувати послуги саме в електронному вигля­ді не виходячи із дому. Нині запровадження електрон­них послуг є одним з головних пріо­ритетів у більшості демократичних країн. Адже це доступні, прозорі, не корупційні, швидкі та зручні адмі­ністративні послуги, це те, що від нас найбільше очікують в майбутьньому громадяни та бізнес. І сьогодні ми робимо чер­говий важливий крок та презентує­мо нові електронні послуги в дуже складній земельній сфері.

January 04 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru