Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Наш сад
•  0 коментарів• 1182 переглядів •Друк
Вплив погодних умов на стан сільськогосподарських культур у травні 2015 року
Вплив погодних умов на стан сільськогосподарських культур  у травні 2015 року

У західних та північно-західних областях, де переважало достатнє вологозабезпечення, агрометеорологічні умови були цілком сприятливими для росту та розвитку усіх сільськогосподарських культур. Лише в останні дні місяця, внаслідок різкого похолодання і низьких середніх добових температур повітря, стримувалася вегетація теплолюбних культур. В окремих районах західних областей, через сильні зливи, град та шквали було пошкоджено посіви озимої пшениці, озимого ячменю, кукурудзи, цукрового буряку, сої.

У центральних областях від дефіциту опадів та високих температур повітря, спостерігалося загальне погіршення умов за рахунок розвитку ґрунтової посухи на багатьох площах. Покращення агрометеорологічних умов як і на решті території країни, відбулося за рахунок дощів, що пройшли у кінці місяця.

У південних та південно-східних областях через тривалий дефіцит опадів упродовж травня, підвищені температури повітря, низьку для весняного періоду вологість повітря, посилення швидкості вітру до помірного та сильного відбувалася інтенсивна витрата запасів продуктивної вологи із усіх шарів ґрунту, розвивалася ґрунтова посуха.

У кінці травня, незважаючи на невисокі температури повітря в середньому за весняні місяці, у південних, центральних, навіть у північних областях на 1-3 тижні раніше середніх багаторічних строків розпочалося масове колосіння. На окремих площах південних областей зерно озимого ячменю надзвичайно рано досягло молочної стиглості.

Стан посівів озимих культур переважав добрий та задовільний, однак на окремих площах південних, центральних та північно-східних областей відмічалося деяке погіршення загального стану посівів – локальне пожовтіння листя, засихання стебел, ураження хворобами, пошкодження шкідниками.

___________________________

Інформація надана УГЦ: http://meteo.gov.ua

June 20 2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru