Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Наш сад
•  0 коментарів• 1588 переглядів •Друк
Реформи на селі
Реформи на селі

Петро Порошенко минулого тижня підписав закон про спрощення ведення бізнесу в Україні. За задумом його авторів, він повинен зробити життя бізнесменів легше. Деяким галузям автори закону приділили особливу увагу. Одна з них - сільське господарство.


По-перше, законодавці позбавили аграріїв від необхідності погоджувати з владою проект сівозміни. Іншими словами, тепер бізнес не повинен звітувати перед чиновниками, що і в якій рік він буде саджати на своїй землі.

По-друге, власники землі самі зможуть вирішувати, в якому вигляді вони хочуть отримувати плату за оренду: грошима чи натурою. Зараз компанії в основному воліють платити товаром.

По-третє, в законі з'явилося поняття мінімального терміну оренди землі. Нижню планку поставили на рівні семи років. Верхня залишилася на 50 роках.

В цілому новий закон ставить мінімальні вимоги до договорів оренди земельних ділянок. Так, якщо раніше в документі обов'язково повинні були прописуватися умови використання землі, відповідальність за заподіяння шкоди, стан ділянки при передачі в оренду і його повернення, то тепер достатньо тільки вказати термін оренди і її вартість. Автори по-новому поглянули на життя бізнесу - від створення компанії до її ліквідації. Так що нові правила гри в якійсь мірі торкнуться всіх підприємців, що працюють в Україні.

Закон скасовує ліцензування багатьох видів бізнесу. Це торкнеться будівельників митних брокерів, імпортерів ліків (достатньо буде підтвердження якості від виробника), продавців землі (потрібно буде отримувати сертифікат), пестицидів та біопалива, виробників бланків цінних документів, дорогоцінних металів і препаратів з крові. Туроператорам потрібно буде просто реєструватися в єдиному реєстрі. Переробники металобрухту та відходів теж потрібно буде реєструватися в єдиному реєстрі.

Президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ 30 березня закликав винести на загальне обговорення питання про продаж земель сільськогосподарського призначення, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус журналістам у вівторок. "Це реальний запуск економіки заново", - зазначив глава Мінекономрозвитку. Міністр пояснив, що продаж земель сільгосппризначення дасть "божевільний" ресурс для активізації економіки, створить нові робочі місці, залучить інвестиції і позитивно вплине на стабільність роботи банківської системи.
Створення ринку сільгоспземель в Україні неодноразово відкладалося. В даний час діє мораторій на їх продаж до 1 січня 2016 року.

April 08 2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru