Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Наш сад
•  0 коментарів• 1699 переглядів •Друк
Агрометеорологічні умови у січні 2015 році
Агрометеорологічні умови у січні 2015 році

У січні переважала аномально тепла погода, яка була сприятливою для збереження посівів озимих культур. Лише 6-9 січня відбулося короткочасне сильне похолодання із значними морозами - зниженням середніх добових температур до показників на 3-15°С нижче норми.

Починаючи з другої декади січня до кінця місяця спостерігалася дуже тепла для цього місяця погода, внаслідок чого на багатьох площах Криму, на окремих площах південних та західних областей спостерігалося поновлення ростових процесів. На решті території країни озимі культури перебували у стані неглибокого зимового спокою.

Зважаючи на те, що упродовж зимового періоду промерзання ґрунту у більшості областей північно-східної частини країни була невеликим, а на решті території верхні шари повністю відтанули, складалися сприятливі умови для засвоєння вологи ґрунтом та поповнення вологозапасів.

У першій декаді січня, у період похолодання, мінімальна температура грунту короткочасно знижувалася до мінус 12-15°С на тих площах, де не було достатньо снігового покриву. Упродовж другої-третьої декади мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав знижувалася до мінус 1-9°С, що значно вище критичної температури вимерзання. Загрози для посівів не створювалося.

З середини січня на окремих полях Сумської області утворилася льодяна кірка, у кінці місяця товщина її становила 8-12 мм, площа розповсюдження до 40%.

Відрощування гілок плодових (груші, вишні, яблуні) пошкоджень та загибелі у більшості випадків не виявили. Лише у Криму, Херсонській та Харківській областях відмічалося пошкодження бруньок до 35-60% у відрощених зразках гілок абрикосу, 15-20% бруньок - яблуні. У Криму відмічено загибель 10-75% бруньок верхнього ярусу та 30-50% бруньок нижнього ярусу пагонів винограду. Зразки рослин були відібрані після похолодання, яке спостерігалося на початку січня.

Інформація надана УГЦ

February 17 2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru