Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Наш сад
•  0 коментарів• 1515 переглядів •Друк
Агрометеорологічні умови за серпнь 2014 року
Агрометеорологічні умови за серпнь  2014 року

Агрометеорологічні умови за  серпнь, були неоднорідними як по території, так і по впливу на сільськогосподарські культури.

Дощі, що пройшли  в кінці місяця переважно у західній частині країни,поповнили запаси продуктивної вологи, сприяли підготовці ґрунту для посівів озимих культур урожаю  2015 р.

У південних областях опади мали зливовий характер і обумовлювали неоднорідне  волозабезпечення орного шару ґрунту, в багатьох районах країни була  тривала ґрунтова засуха, умови для завершення вегетації пізніх культур та підготовки ґрунту під посів озимих культур залишалися складними.

Станом на  31 серпня запаси продуктивної вологи орного шару ґрунту на площах, призначених під посів озимих культур у західних, більшості центральних та Харківській областях були на рівні достатніх – 21- 30 мм. У Чернігівській, Сумській, Донецькій, на більшості площ Дніпропетровської, Кіровоградської, окремих площах Полтавської, Черкаської та Вінницької областей  запаси продуктивної вологи орного шару ґрунту були недостатніми (11-20 мм) та незадовільними (1-10 мм). У південних районах Донецької та більшості площ південних областей орний шар ґрунту був сухий.

Кукурудза досягла воскової та повної стиглості, розпочалося її збирання. На ряді площ західних та північних областей в залежності від строків сівби та скоростиглості гібридів ще відмічалася молочна стиглість зерна.

Цукрові буряки набирають вагу кореня.  За  даними  спостережень   метеостанцій   України  за серпнь середня вага одного кореня складала від 210 до 450 г, на кращих посівах - 550-840 г.

Соняшник  перебував у стані біологічної та збиральної стиглості насіння, на багатьох площах центральних, східних та південних областей його збирали.

Інформвція представлена УГЦ.

September 13 2014
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru