Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Как правильно состав...
Наш сад
•  Друк
У Міністерстві аграрної політики України були обговорені та проаналізовані проблеми картоплярства
У Міністерстві аграрної політики України  були обговорені та проаналізовані проблеми картоплярства

       29 травня відбулося засідання робочої групи з питань подальшого розвитку галузі картоплевирощування і розробки відповідних нормативно-правовових документів, що засвідчує діяльність галузі. До складу комісії увійшли представники Мінагрополітики, Держветфітослужби, Держсільгоспінспекції, Українська асоціація виробників картоплі інституту експертизи сортів рослин та члени корпорації «Укровочкартоплепром».

       Починаючи засідання представник Держветфітослужби зазначив, що з метою вирішення питань попередження при переміщенні картоплі по областям країни направлено лист-попередження для державних фітосанітарних інспекцій.

       По ходу обговорення представники Держветфітослужби розповіли, що,при зверненні осіб у відповідні фітосанітарні інспекцій з оформлення карантинних сертифікатів у вихідні та святкові дні  буде організовуватися чергування інспекторів та робітників лабораторій.

       Було запропоновано Українській асоціації виробників картоплепродуктів та фітосанітарних інспекторів залучитися до навчального процесу, який буде проводитися в рамках XXVI Міжнародної агропромислової виставки-ярмарки «АГРО - 2014» Держветфітослужбою України за підтримки Твіннінг. «Надання допомоги Україні в наближенні законодавства у сфері фітосанітарії відповідно до європейських стандартів».

       Представниками Держсільгоспінспекції було обговорено одне з важливих питань про проведення вимірів продуктів на вміст генно модифікованих організмів в посадковій картоплі  різних вітчизняних сортів. Так було доведено до аудиторії те, що державними інспекторами при сертифікації насіння, будуть  здійснюватися планові та позапланові перевірки об`єктів усіх форм власності які знаходяться у сфері насінництва, які спеціалізуються на виробництві, обробці, зберіганні, реалізації і насамперед використання насіння сільськогосподарських рослин, будуть відбиратися проби насіння для визначення наявності, відсутності в них генно модифікованих організмів та будуть в свою чергу передавася в акредитовані лабораторії аби провести необхідні аналізи.

       По закінченню зустрічі між учасниками була складена домовленість про те, що найближчим часом спільним зусиллям будут вирішені проблемні питання, які були підняті на засіданні.


May 30 2014
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru