Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Наш сад
•  0 коментарів• 1585 переглядів •Друк
Oбговорення питання дерегуляції сфери сільгоспмашинобудування.
Oбговорення питання дерегуляції сфери сільгоспмашинобудування.

 У п'ятницю 23 травня 2014 року під управлінням Андрія Дикуна було проведенння засідання за круглим столом, в якому брали участь представники Мінагрополітики, основних постачальників с/г техніки  та обладнання на ринках України.

 Під час проведення засідання було обумовленно таке питання, як дерегуляція діяльності у сфері використання с/г техніки. Представники постачальників с/г машин порекомендували скасувати довідки-рахунки при реєстрації техніки, також анонсуваи скасування обов'язкової сертифікації с/г техніки за умови наявності даного сертифіката. Також було запропоновано практикувати світову практику, так як під цією практикою розуміють постановку на облік, для цього досить буде надати видаткову накладну та акту прийому-передачі техніки при потребі.

Призкорення розробки наказу «Про затвердження Порядку визначення на конкурсних засадах поліграфічного підприємства з виготовлення та видачі суб'єктам господарювання бланків довідок-рахунків, актів прийому-передачі с/х машин та номерних знаків "Транзит" та положення про створення такої комісії». Домовились в дуже короткі строки розробити і виписати на законодавчому рівні процедуру сертифікації, та довести до разуму алгоритм проведення сертифікації. При необхідності, потрібно внести зміни до законодавчої бази.

Почали обговорення про створення координаційної ради імпортерів с/г техніки, при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Значну роль на обговоренні заняла тема про охорону підприємств як і виробників так і кінцевого споживача. Для охорони великої кулькості сільськогосподарської техніки зазвичай використовують камери та охоронні системи, що дозволяє на відстанні спостерігати за автопарком 24 години на добу.

 видеокамеры ipСпеціалісти теж в свою чергу рекомендують підприємцям встановити  відеокамери для охороши обєктів так як це непотребує додаткових затрат на зарплату охоронникам, крім цього відео з камер можна переглядати за любий проміжок часу і де завгодно.

May 28 2014
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru