Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Как правильно состав...
Профессии будущего и...
Популярные европейск...
Оперативные и качест...
Наш сад
•  0 коментарів• 4244 переглядів •Друк
Як взяти участь у виправленні публічної кадастрової карти України.
Як взяти участь у виправленні публічної кадастрової карти України.

Крок перший - знайти помилку

Виправлення помилок в кадастровій системі - процес загальний і тривалий. Багато країн Європи ще їх коригують, хоча їх кадастри існують вже десятки років. Враховуючи цей досвід , в українському кадастр введений ноу-хау - унікальну функцію зворотного зв'язку. Вона втягує в процес пошуку помилок самих власників - а це тисячі користувачів Інтернету.

Ця методика називається «крауд ​​- сорсинг» (буквально: «залучення натовпу» ) і при такому обсязі інформації , якою оперує українське кадастр , вважається важливим додатковим заходом до чинної програми систематичного виявлення та виправлення помилок. Оскільки саме власник перш повинен бути зацікавлений в коректному відображенні даних про свою ділянку , система надає йому можливість не тільки побачити, як зараз, на публічній кадастровій карті, але і відразу проінформувати про помилку. Без участі власників земельних ділянок цей процес ризикує затягнутися на десятиліття. Якщо ви той власник, який зацікавлений в точному відображенні даних про свою ділянку , знайдіть . на публічній кадастровій карті і перевірте. Для цього заходите на портал, вводите кадастровий номер в рядок пошуку - по цьому «сигналом» система знайти ваша ділянка і видати в інформаційному вікні: кадастровий номер ділянки , площа, форму власності, цільове призначення. Перевірте ці дані і розташування на карті.

Якщо ділянка не знайдена?

У систему внесені поки тільки достовірні і документально підтверджені дані - про понад 50 млн земельних ділянок. Уявімо, у вас на руках є документ, що підтверджує ваше право власності на ділянку, а кадастрова система її не знаходить. Причин такої ситуації може бути кілька. Перша - інформація про ділянку зберігалася тільки в паперовій формі і її ще не переведені в цифровий формат, отже, не завантажені в систему. Друга причина - є сумніви в достовірності даних, отже, йдуть додаткові перевірки перед тим , які їх внести. Третя причина - виявлена ​​помилка, триває її виправлення. Наприкінці - інформація про вашу ділянку відсутня взагалі. У будь-якому випадку власник повинен повідомити, що ділянка у нього є, а інформації про нього в кадастровій системі немає.

Як повідомити про помилку?

Проінформувати про знайдену помилку можна, скориставшись функцією «Зворотній зв'язок». Для цього на кадастровому порталі потрібно заповнити відповідну форму:

Форма зворотного зв'язку сама підказує вам, як сформулювати запит. Зазначено всі можливі варіанти : «Ділянка не знайдена» , « Кадастровий номер не знайдено», «Місцезнаходження ділянки помилкове», «Конфігурація діляки має помилки», «Площа на публічній кадастровій карті не збігається з площею на державному акті», «Цільове призначення ділянки не збігається з державним актом», «Межі земельної ділянки перетинаються з межами іншої ділянки ( ділянок )». До речі, серед варіантів ви можете вибрати і позитивний - «проблеми відсутні» . Навпаки потрібного варіанту поставте «галочку», заповніть інші поля і система сама згенерує вас заяву про виправлення помилки.

Як простежити за розглядом заяви?

На електронну адресу прийде копія заяви з наданими їй вхідним номером . Номер заяви допоможе вам потім стежити за ходом її розгляду - через сайт Центру Державного земельного кадастру. Вхід до систем контролю за ходом розгляду заяви. Паролем для входу є реєстраційний номер заяви, логіном - чотири останні цифри ідентифікаційного коду заявника. При цьому слід розуміти , що через звернення до системи можна виправити більшість помилок, але не все. Якщо , наприклад , виявиться , що ділянка має кількох власників, такі випадки будуть розглядатися в судовому порядку.

May 29 2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru