Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Наш сад
•  0 коментарів• 3279 переглядів •Друк
Як взяти участь у виправленні публічної кадастрової карти України.
Як взяти участь у виправленні публічної кадастрової карти України.

Крок перший - знайти помилку

Виправлення помилок в кадастровій системі - процес загальний і тривалий. Багато країн Європи ще їх коригують, хоча їх кадастри існують вже десятки років. Враховуючи цей досвід , в українському кадастр введений ноу-хау - унікальну функцію зворотного зв'язку. Вона втягує в процес пошуку помилок самих власників - а це тисячі користувачів Інтернету.

Ця методика називається «крауд ​​- сорсинг» (буквально: «залучення натовпу» ) і при такому обсязі інформації , якою оперує українське кадастр , вважається важливим додатковим заходом до чинної програми систематичного виявлення та виправлення помилок. Оскільки саме власник перш повинен бути зацікавлений в коректному відображенні даних про свою ділянку , система надає йому можливість не тільки побачити, як зараз, на публічній кадастровій карті, але і відразу проінформувати про помилку. Без участі власників земельних ділянок цей процес ризикує затягнутися на десятиліття. Якщо ви той власник, який зацікавлений в точному відображенні даних про свою ділянку , знайдіть . на публічній кадастровій карті і перевірте. Для цього заходите на портал, вводите кадастровий номер в рядок пошуку - по цьому «сигналом» система знайти ваша ділянка і видати в інформаційному вікні: кадастровий номер ділянки , площа, форму власності, цільове призначення. Перевірте ці дані і розташування на карті.

Якщо ділянка не знайдена?

У систему внесені поки тільки достовірні і документально підтверджені дані - про понад 50 млн земельних ділянок. Уявімо, у вас на руках є документ, що підтверджує ваше право власності на ділянку, а кадастрова система її не знаходить. Причин такої ситуації може бути кілька. Перша - інформація про ділянку зберігалася тільки в паперовій формі і її ще не переведені в цифровий формат, отже, не завантажені в систему. Друга причина - є сумніви в достовірності даних, отже, йдуть додаткові перевірки перед тим , які їх внести. Третя причина - виявлена ​​помилка, триває її виправлення. Наприкінці - інформація про вашу ділянку відсутня взагалі. У будь-якому випадку власник повинен повідомити, що ділянка у нього є, а інформації про нього в кадастровій системі немає.

Як повідомити про помилку?

Проінформувати про знайдену помилку можна, скориставшись функцією «Зворотній зв'язок». Для цього на кадастровому порталі потрібно заповнити відповідну форму:

Форма зворотного зв'язку сама підказує вам, як сформулювати запит. Зазначено всі можливі варіанти : «Ділянка не знайдена» , « Кадастровий номер не знайдено», «Місцезнаходження ділянки помилкове», «Конфігурація діляки має помилки», «Площа на публічній кадастровій карті не збігається з площею на державному акті», «Цільове призначення ділянки не збігається з державним актом», «Межі земельної ділянки перетинаються з межами іншої ділянки ( ділянок )». До речі, серед варіантів ви можете вибрати і позитивний - «проблеми відсутні» . Навпаки потрібного варіанту поставте «галочку», заповніть інші поля і система сама згенерує вас заяву про виправлення помилки.

Як простежити за розглядом заяви?

На електронну адресу прийде копія заяви з наданими їй вхідним номером . Номер заяви допоможе вам потім стежити за ходом її розгляду - через сайт Центру Державного земельного кадастру. Вхід до систем контролю за ходом розгляду заяви. Паролем для входу є реєстраційний номер заяви, логіном - чотири останні цифри ідентифікаційного коду заявника. При цьому слід розуміти , що через звернення до системи можна виправити більшість помилок, але не все. Якщо , наприклад , виявиться , що ділянка має кількох власників, такі випадки будуть розглядатися в судовому порядку.

May 29 2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru