Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 30
Новий користувач: sanchopex
Останні статті
Методи прогнозів запасів продуктивної вологи на...
Мульчирование почвы с помощью черного агроволок...
Принципи та методи підготовки агрометеорологічн...
Оперативно-прогностична та режимно-довідкова ін...
Збирання, опрацювання та узагальнення даних спо...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Новая квартира – нов...
Доставка контейнерны...
Проектирование промы...
Ворота для гаража - ...
Пневматический гайко...
Сонячні батареї від ...
Контроль снабжения н...
Наш сад
•  0 коментарів• 4447 переглядів •Друк
Як отримати сертифікат інженера-геодезиста?
Як отримати сертифікат інженера-геодезиста?

Відповідно до частини першої статті 51 Закону України « Протопографо-геодезичну і картографічну діяльність» професійної топографо-геодезичної діяльністю можуть займатися громадяни, які мають спеціальну вищу освіту , отримали кваліфікацію інженера- геодезиста або інженера- землевпорядника, які склали кваліфікаційний іспит і отримали сертифікат відповідно до вимог цієї статті.

Частина третя цієї норми зазначає, що складання кваліфікаційного іспиту Кваліфікаційної комісії та підвищення кваліфікації сертифікованими інженерами-геодезистами здійснюються на базі факультетів геодезичного або землевпорядного профілю у вищих навчальних закладах відповідного рівня акредитації, уклали договір із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Кваліфікаційний іспит є процедурою, під час проведення якої підтверджується професійна компетентність особи, рівень кваліфікації і знань як виконавця топографо -геодезичних і картографічних робіт.

Згідно з пунктом 3.5 Порядку роботи Кваліфікаційної комісії, видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 28.11.2012 № 739, зареєстрованим у Мін'юсті України 7 грудня 2012 року під № 2039/22351 (далі Порядок), інженер-геодезист або інженер-землевпорядник, зацікавлений у здачі кваліфікаційного іспиту з метою отримання кваліфікаційного серти фіката інженера- геодезиста подає до Кваліфікаційної комісії:

1) заяву за формою згідно додатком 2 до цього Порядку;

2) копію документа про вищу освіту , що підтверджує отримання кваліфікації інженера- геодезста або інженера-землевпорядник по безпідставно - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Особи, зацікавлені у здачі кваліфікаційного іспиту подають заяву до Кваліфікаційної комісії. Заява направляється на адресу Держземагентства України (вул. Народного ополчення, С, м. Київ).

Кваліфікаційний іспит проводиться у міру комплектування груп , за наявності не менше 30 людей відповідно до черговості поданих заяв. Голова Кваліфікаційної комісії призначає дату і місце проведення кваліфікаційного іспиту , про що секретар Кваліфікаційної комісії не пізніше ніж за десять календарних днів до іспиту письмово повідомляє осіб , зацікавлених в здачі кваліфікаційного іспиту. Кваліфікаційний іспит з-варто з двох частин: письмової та усної. Згідно п. 3.11 Порядку при проведенні письмового кваліфікаційного іспиту Кваліфікаційна комісія розглядає документи і матеріали , подані разом із заявою особами , зацікавленим у складанні кваліфікаційного іспиту.

Після закінчення письмової частини кваліфікаційної іспиту Кваліфікаційна комісія проводить усну частину цього іспиту шляхом здавна питань особам, зацікавленим у складанні квшііфікаційного іспиту, за поясненням документів і матеріалів, поданих разом із заявою.

За підсумками засідання Кваліфікаційної комісії, на якому проводився кваліфікаційний іспит, рішення Кваліфікаційної комісії про результати іспиту оформляється протоколом. Результат кваліфікаційного іспиту оцінюється як «здав » чи «не здав».

Звертаємо увагу , що при здачі кваліфікаційного іспиту особи, зацікавлені у здачі кваліфікаційного іспиту , не мають права користуватися нормативно-правовими актами , навчальної або іншою літературою , засобами зв'язку та іншими технічними засобами. Кваліфікаційна комісія повідомляє про результати проведення іспиту в день його проведення.

__________

У Вас намечается очередной ввикенд и Вы незнаете как эго провести? Тогда именно для Вас мы создали поисковую систему Топ-отелей.РФ. Данная поисковая система поможет подобрать отель по вашим пожеланиям. Припустим Вы хотите отдохнуть в отеле со СПА-процедурами, Вам просто нужно ввести в строку поиска спа отели в подмосковье и перед вами шырокий выбор отелей подобраных по Вашим критериям. Удачного отдыха.

Кваліфікаційний сертифікат інженера- геодезиста видається інженеру - геодезисту або інженеру - землевпоряднику , склав кваліфікаційний іспит навчальним закладом , на базі якого складається кваліфікаційний іспит. Перелік вищих навчальних закладів , які станом на 15.02.2013 уклали договори з Держземагентством України про співпрацю з підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів:

654
May 22 2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru