Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Как правильно состав...
Наш сад
•  0 коментарів• 6016 переглядів •Друк
Як отримати сертифікат інженера-геодезиста?
Як отримати сертифікат інженера-геодезиста?

Відповідно до частини першої статті 51 Закону України « Протопографо-геодезичну і картографічну діяльність» професійної топографо-геодезичної діяльністю можуть займатися громадяни, які мають спеціальну вищу освіту , отримали кваліфікацію інженера- геодезиста або інженера- землевпорядника, які склали кваліфікаційний іспит і отримали сертифікат відповідно до вимог цієї статті.

Частина третя цієї норми зазначає, що складання кваліфікаційного іспиту Кваліфікаційної комісії та підвищення кваліфікації сертифікованими інженерами-геодезистами здійснюються на базі факультетів геодезичного або землевпорядного профілю у вищих навчальних закладах відповідного рівня акредитації, уклали договір із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Кваліфікаційний іспит є процедурою, під час проведення якої підтверджується професійна компетентність особи, рівень кваліфікації і знань як виконавця топографо -геодезичних і картографічних робіт.

Згідно з пунктом 3.5 Порядку роботи Кваліфікаційної комісії, видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 28.11.2012 № 739, зареєстрованим у Мін'юсті України 7 грудня 2012 року під № 2039/22351 (далі Порядок), інженер-геодезист або інженер-землевпорядник, зацікавлений у здачі кваліфікаційного іспиту з метою отримання кваліфікаційного серти фіката інженера- геодезиста подає до Кваліфікаційної комісії:

1) заяву за формою згідно додатком 2 до цього Порядку;

2) копію документа про вищу освіту , що підтверджує отримання кваліфікації інженера- геодезста або інженера-землевпорядник по безпідставно - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Особи, зацікавлені у здачі кваліфікаційного іспиту подають заяву до Кваліфікаційної комісії. Заява направляється на адресу Держземагентства України (вул. Народного ополчення, С, м. Київ).

Кваліфікаційний іспит проводиться у міру комплектування груп , за наявності не менше 30 людей відповідно до черговості поданих заяв. Голова Кваліфікаційної комісії призначає дату і місце проведення кваліфікаційного іспиту , про що секретар Кваліфікаційної комісії не пізніше ніж за десять календарних днів до іспиту письмово повідомляє осіб , зацікавлених в здачі кваліфікаційного іспиту. Кваліфікаційний іспит з-варто з двох частин: письмової та усної. Згідно п. 3.11 Порядку при проведенні письмового кваліфікаційного іспиту Кваліфікаційна комісія розглядає документи і матеріали , подані разом із заявою особами , зацікавленим у складанні кваліфікаційного іспиту.

Після закінчення письмової частини кваліфікаційної іспиту Кваліфікаційна комісія проводить усну частину цього іспиту шляхом здавна питань особам, зацікавленим у складанні квшііфікаційного іспиту, за поясненням документів і матеріалів, поданих разом із заявою.

За підсумками засідання Кваліфікаційної комісії, на якому проводився кваліфікаційний іспит, рішення Кваліфікаційної комісії про результати іспиту оформляється протоколом. Результат кваліфікаційного іспиту оцінюється як «здав » чи «не здав».

Звертаємо увагу , що при здачі кваліфікаційного іспиту особи, зацікавлені у здачі кваліфікаційного іспиту , не мають права користуватися нормативно-правовими актами, навчальної або іншою літературою , засобами зв'язку та іншими технічними засобами. Кваліфікаційна комісія повідомляє про результати проведення іспиту в день його проведення.

 

Кваліфікаційний сертифікат інженера- геодезиста видається інженеру - геодезисту або інженеру - землевпоряднику , склав кваліфікаційний іспит навчальним закладом , на базі якого складається кваліфікаційний іспит. Перелік вищих навчальних закладів , які станом на 15.02.2013 уклали договори з Держземагентством України про співпрацю з підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів:

654
May 22 2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru