Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 3

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Звукове поле, звуковий тиск, інтенсивність.
Шум, джерела шуму.
Коефіцієнт природного освітлення
Природна освітленість. Фізична суть, види.
Особливості вимог до системи освітлення приміще...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Интернет магазин сан...
Особенности ремонта ...
Веерные дождеватели ...
Концепция современно...
Професійна юридична ...
Как вырастить лимон ...
Общие правила выращи...
Наш сад
•  0 коментарів• 119 переглядів •Друк
Агрометеорологічні умови на території України у Липні 2019 року
3). Поточні агрометеорологічні умови

Агрометеорологічні умови на території України у Липні 2019 року

Середня місячна температура повітря у липні становила від +18,5 °С на півночі до +23,5 °С на півдні країни, що близько норми, у Херсонській, Одеській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях на 1,0-1,6 °С вище за норму.

Абсолютний максимум температури повітря у липні становив +35-39 °С, у Сумській, Полтавській, Черкаській, Хмельницькій, Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях - +33-34 °С. Упродовж 1-4 днів у південних, місцями східних, північних, Тернопільській та Чернівецькій областях максимальна температура вдень досягала +35-39 °С.

Мінімальна температура повітря у найпрохолодніші ночі знижувалася до +5-9 °С, в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Полтавській областях - до +10-12 °С.

Агрометеорологічні умови для формування урожаю пізніх сільськогосподарських культур та збирання урожаю ранніх зернових по території країни у липні були неоднорідними внаслідок температурних коливань, недостатнього воголозабезпечення через нерівномірний розподіл опадів та їх дефіцит, як по території країни, так і в межах окремих областей та районів. Спостерігалася велика кількість сильних локальних злив, граду та шквалів.

Через жарку із дефіцитом опадів погоду на початку місяця, умови для вегетації пізніх сільськогосподарських та овочевих культур були малосприятливими, зокрема для запилення гречки, сої, кукурудзи, бульбоутворення та росту бульб картоплі, утворенню зав"язі та росту овочевих культур. Із зниженням температури повітря і ґрунту та підвищенням вологості повітря у кінці першої декади липня умови вегетації покращилися. Одночасно зниження нічних температур повітря до нехарактерних для липня +5-7° у північних, східних, західних областях негативно впливало на ріст та розвиток теплолюбних культур, зокрема овочевих.

У кінці місяця внаслідок недостатньої кількості опадів їх упродовж місяця на більшості площ під соняшником, кукурудзою та цукровим буряком запаси продуктивної вологи в усіх шарах ґрунту були недостатніми або незадовільними.

Огляд складений Українським гідрометцентром. Відділ агрометеорології

August 11 2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru