Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Звукове поле, звуковий тиск, інтенсивність.
Шум, джерела шуму.
Коефіцієнт природного освітлення
Природна освітленість. Фізична суть, види.
Особливості вимог до системи освітлення приміще...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Особенности ремонта ...
Веерные дождеватели ...
Концепция современно...
Професійна юридична ...
Как вырастить лимон ...
Общие правила выращи...
Какая компания созда...
Наш сад
•  0 коментарів• 563 переглядів •Друк
Що потрібно знати про землі надані для колективного або індивідуального садівництва
Що потрібно знати про землі надані для колективного або індивідуального садівництва

Ви стали членом садівницького товариства або бажаєте отримати земельну ділянку для індивідуального садівництва. Що необхідно знати?

1. Громадяни України із земель державної і комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва.

2. Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використову­ватися для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощуван­ня сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо.

Тобто, на земельній ділянці з цільовим призначенням «для ведення садівництва» можна побудувати садовий будинок, гараж, будівлю для зберігання садового інвентарю та урожаю (сарай, погріб та ін.), теп­лицю та інші будівлі та споруди, які можуть використовуватися у садівництві.

Слід звернути увагу на те, що садовий будинок може будуватися на фундаменті та відповідати всім параметрам житло­вого будинку, однак у будь-якому випадку такий будинок має бути зареєстрований як садовий.

Звертаемо увагу на те що на маленьких садівницьких товариствах в сучасних умовах фермери використовують насосні станції https://g-shop.com.ua/poliv/nasosy-i-stancii/nasosnye-stancii які подають воду в автоматичні системи поливу встановлені в садах, а все для збільшення урожаю. 

При цьому необов’язково взагалі щось на цій земельній ділянці будувати за наявності на ній багаторічних насаджень. Будувати чи не будувати — це має вирішувати сам садівник, а ось закласти багаторічні наса­дження є обов язковою умовою використання такої земельної ділянки.

Слід звернути увагу на те, що особи, яким надано земельні ділянки для ведення садівництва, не можуть використовувати їх для інших цілей або ж не використовувати взагалі, оскільки такі дії є підставою для вилу­чення з користування (для користувачів) та притягнення землевласників і землекористувачів до адміністративної відповіда льності (штраф).

3. Якщо земельна ділянка ще не приватизована, то кожен громадянин Укра­їни має право безкоштовно отримати у власність земельну ділянку для зазначених цілей у розмірі до 0,12 гектара, але тільки один раз за таким цільовим призначенням.

4. Приватизація земельної ділянки громадянином — членом садівницько­го товариства здійснюється без згоди на те інших членів цього това­риства.

April 29 2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru