Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
•  0 коментарів• 330 переглядів •Друк
Профорієнтаційний захід у Великодальницькому НВК «Школа-гімназія»
Профорієнтаційний захід у Великодальницькому НВК «Школа-гімназія»

В понеділок, 11 грудня 2017 року, представники Одесский государственный экологический университет (ОГЭКУ) – завідуюча підготовчим відділенням ОДЕКУ Кирнасівська Наталія Василівна Наталия Кирнасовская та магістр 2-го року навчання кафедри екології та охорони довкілля ОДЕКУ, керівник Ecoprostir. Студенческое пространство ОГЭКУ Владислав Михайленко – з метою екологічного виховання молоді відвідали Великодальницький НВК «Школа-гімназія».

На заході були присутні близько 80-ти учнів 10-11 класів, для яких питання вибору ВНЗ є як ніколи актуальним. Саме тому вони з зацікавленістю прослухали інформацію про Одеський державний екологічний університет (http://odeku.edu.ua) – його структуру, переваги, спортивну та міжнародну діяльність тощо, - яку учням розповіла Наталія Василівна Кирнасівська. Також спікер розповіла учням про випускників, які є гордістю ОДЕКУ, що викликало активний інтерес у аудиторії.

Далі для учнів з лекцією-тренінгом «Як врятувати планету в домашніх умовах» виступив Владислав Михайленко. Лекція проходила у комунікативному форматі і тривала більше години за бажанням самих учнів. Учасники дізналися про те, що таке «#екологія», її закони, глобальні екологічні проблеми, про спробу людиною створити другу Землю, та отримали прості поради, які дозволять вже вдома зробити внесок у порятунок планети. Учні проявили велику зацікавленість у питаннях екології та неабиякі знання у ці сфері. Традиційно, учням були надані бонусні поради, які допоможуть зробити життя кожної людини більш екологічним.

Захід пройшов без перебільшення неймовірно, на ньому було все: інтерес, дотепні жарти, активність та дружня атмосфера. Саме тому за проханням учнів було розказано інформативну презентацію про захоти та активності, які проходять в ОДЕКУ. Учні виявили великий інтерес до участі у них, і ми сподіваємося зустрітися вже 21 грудня на Тренінг «Живи органічно» у креативному просторі ОДЕКУ «Ecoprostir».

Після тренінгів учням продемонстрували студентське відео до дня народження ОДЕКУ від Кафедра менеджмента, яке якнайкраще показало життя у стінах ВНЗ. А яскравим фіналом зустрічі було відео від Наукове Товариство ОДЕКУ, яке подарувало багато яскравих емоцій та щирого сміху від простих кумедних моментів з життя молодого науковця.

Слід відмітити, що візит до школи було організовано за ініціативою та з допомогою викладача Кафедра агрометеорології та агрометпрогнозів Наталья Данилова (Natalya Danilova).

Яскраві емоції, дружня атмосфера та унікальні знання – це те, що робить наш університет та його заходи неймовірним. Під час візиту представників #ОДЕКУ учні мали змогу спробувати це життя на смак, і, судячи з реакції аудиторії, воно припало їм до смаку. Саме тому ми чекаємо учнів вже в стінах нашого ВНЗ!

Залишайтеся з нами та будьте ЕКО!

December 12 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru