Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Звукове поле, звуковий тиск, інтенсивність.
Шум, джерела шуму.
Коефіцієнт природного освітлення
Природна освітленість. Фізична суть, види.
Особливості вимог до системи освітлення приміще...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Интернет магазин сан...
Особенности ремонта ...
Веерные дождеватели ...
Концепция современно...
Професійна юридична ...
Как вырастить лимон ...
Общие правила выращи...
Наш сад
•  0 коментарів• 456 переглядів •Друк
Агрометеорологічні умови на території України у лютому 2017 року
Агрометеорологічні умови на території України у лютому 2017 року

Тепла погода на початку листопада сприяла подовженню осінньої вегетації озимих зернових культур. Складалися задовільні умови для укорінення, у південній частині країни внаслідок досить високих для кінця осені температур повітря - і для розвитку посівів. У північних областях вегетація озимих була слабкою, ефективного тепла було недостатньо для суттєвої зміни фазового розвитку посівів.

За експертною оцінкою, порівняно із листопадом 2016 р., у цілому по Україні стан посівів озимих культур оцінювався як кращий. Вміст вологи в орному шару ґрунту - вищий. Станом на 30 листопада повноцінне кущіння та утворення вузлових коренів (оптимальна фаза для перезимівлі) на посівах відмічалося на половині площ. Решта посівів знаходилася у фазах утворення сходів і перших листків.

Припинення активної вегетації озимих культур відбулося у середньому на 1-2 тижні пізніше середніх строків, хоча в денні години на посівах ще відбувалися процеси життєдіяльності рослин. Для загартування рослин створювалися сприятливі умови лише в окремі дні, в основному ж переважно хмарна погода не сприяла цьому процесу.

Шкідливих для посівів явищ у листопаді не спостерігалося. Мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур у найхолодніші ночі знижувалася до 0°С - -5°С, що значно вище критичної температури вимерзання рослин, яка за розрахунками агрометеорологів становила мінус 14-15°С.

Упродовж листопада відбувалося поповнення запасів вологи у ґрунті за рахунок опадів та завдяки тому, що ґрунт залишався талим. За рахунок опадів, які випали у листопаді, .значно покращилося зволоження ґрунту і у південних областях , де тривалий час спостерігалася засуха. На кінець осені на полях із озимими культурами переважало оптимальне зволоження ґрунту.

December 07 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru