Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 30
Новий користувач: sanchopex
Останні статті
Методи прогнозів запасів продуктивної вологи на...
Мульчирование почвы с помощью черного агроволок...
Принципи та методи підготовки агрометеорологічн...
Оперативно-прогностична та режимно-довідкова ін...
Збирання, опрацювання та узагальнення даних спо...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Где купить печное то...
Конкуренция на рынке...
Магістратура в Польщ...
Косилки роторные для...
Посуда Bohemia – выб...
Новая квартира – нов...
Доставка контейнерны...
Наш сад
•  0 коментарів• 124 переглядів •Друк
Для чого світу потрібні метеорологи та гідрологи?
Для чого світу потрібні метеорологи та гідрологи?

Сьогодні напевне кожен задає собі запитання для чого світу потрібні метеорологи та гідрологи? А конкретної відповіді не отримують, а догадок існує значно більше чим потрібно.

Тому наші колеги із Херсонського гідрометеологолічного технікуму провели профорієнтаційну роботу зі студентами, де докладно розтлумачили відповідь на дане запитання.

Першим та напевне головними користувачем гідрометеорологічної інформації є авіація, адже без такої інформації польоти попросту не можливі.

На другому місці туризм та відпочинок. Наприклад, при прокладанні маршруту в горах метеорологічна інформація являється важливим кроком для того, щоб попередити наприклад сходження лавин.

В охороні здоров’я теж використовуються матеріали метеорологічного забезпечення, наприклад для створення календаря магнітних бур.

Як не дивно в судноплавстві також використовується метеорологічна інформація. Для них існує ряд спеціальних спостережень для безпечного перебування судна в морі.

В екології також використовуються дані спостереження для визначення ступені забруднення в цілому всієї планети, окремо міст та промисловості країн.

В енергетиці також навчилися використовувати даний вид інформації в своїх цілях, наприклад при використанні альтернативної енергетики.

Управління водними ресурсами також використовують як метеорологічну так і гідрологічну інформацію, для правильного функціонування гідростанцій та інше.

Транспорт: в даній галузі метеорологічна інформація є дуже актуальною для автобусних перевізників, адже якщо вчасно перевізник отримає прогноз то він зможе корегувати розклад руху. Для автолюбителів така інформація теж є дуже важливою, адже ніколи незнаєш, що тебе чекає в дорозі.

December 01 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru