Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
•  0 коментарів• 272 переглядів •Друк
Для чого світу потрібні метеорологи та гідрологи?
Для чого світу потрібні метеорологи та гідрологи?

Сьогодні напевне кожен задає собі запитання для чого світу потрібні метеорологи та гідрологи? А конкретної відповіді не отримують, а догадок існує значно більше чим потрібно.

Тому наші колеги із Херсонського гідрометеологолічного технікуму провели профорієнтаційну роботу зі студентами, де докладно розтлумачили відповідь на дане запитання.

Першим та напевне головними користувачем гідрометеорологічної інформації є авіація, адже без такої інформації польоти попросту не можливі.

На другому місці туризм та відпочинок. Наприклад, при прокладанні маршруту в горах метеорологічна інформація являється важливим кроком для того, щоб попередити наприклад сходження лавин.

В охороні здоров’я теж використовуються матеріали метеорологічного забезпечення, наприклад для створення календаря магнітних бур.

Як не дивно в судноплавстві також використовується метеорологічна інформація. Для них існує ряд спеціальних спостережень для безпечного перебування судна в морі.

В екології також використовуються дані спостереження для визначення ступені забруднення в цілому всієї планети, окремо міст та промисловості країн.

В енергетиці також навчилися використовувати даний вид інформації в своїх цілях, наприклад при використанні альтернативної енергетики.

Управління водними ресурсами також використовують як метеорологічну так і гідрологічну інформацію, для правильного функціонування гідростанцій та інше.

Транспорт: в даній галузі метеорологічна інформація є дуже актуальною для автобусних перевізників, адже якщо вчасно перевізник отримає прогноз то він зможе корегувати розклад руху. Для автолюбителів така інформація теж є дуже важливою, адже ніколи незнаєш, що тебе чекає в дорозі.

December 01 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru