Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Підготовче відділення ОДЕКУ запрошує пройти під...
Методические указания по изучению дисциплины "А...
Лосев А. П. Журина Л. Л. Агрометеорология
Разумова С.Т., Дронова О.О. Біологія. Конспект ...
Поради правильного вибору засобів індивідуально...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Как правильно выбира...
Всхожесть семян овощ...
Выбор оборудования д...
Жалюзи рулонные в Киеве
Что такое гомогениза...
Технічні питання або...
Продюсерский центр "...
Наш сад
•  0 коментарів• 693 переглядів •Друк
Тепер при роботах по землеустрою застосовується нова система координат
Тепер при роботах по землеустрою застосовується нова система координат

Міністерство аграрної політики наказом віл 2 грудня 2016 року № 509 затвердив Поря­док використання Державної геодезичної референтної систе­ми координат УСК-2000 при здійсненні робіт із землеуст­рою, який набрав чинності 23 грудня минулого року. Цей По­рядок визначає механізм вико­ристання системи координат УСК-2000 та є обов"язковим для використання розробника­ми документації із землеустрою.

«Реформа, яка навряд чи вра­зить пересічних громадян, але для галузі земельних відносин — прорив, який можна співставити з появою Інтернету чи ЗС в ко­мунікаціях», — написав перший заступник міністра агропромис­лової політики і продовольства Максим Мартинюк на своїй сторінці у Facebook.

Перший заступник міністра зазначив, що система УСК-2000 була розроблена ще у 2007 році і є найдосконалішою системою координат в Україні, однак землевпорядниками вона не застосовувалася.

Роботи із землеуст­рою здійснювалися переважно в СК-63 — системі координат по­воєнного часу.

«Там, де УСК-2000 дозволяє до­битися сантиметрової точності, СК-63 у масштабах країни генерувала спотворення на кілька метрів. Частково з її застосуван­ням пов"язана низка помилок у Державному земельному кадаст­рі», — підкреслив Максим Мар­тинюк.

Також він пояснив, що УСК-2000 синхронізована з сучас­ними світовими і європейсь­кими системами координат в Україні і може інтегруватися в європейський інформаційний простір.

«На локальному рівні уні­фікація системи координат по­дачі проектів із землеустрою дозволить виключити зловжи­вання з боку чиновників, які могли виникнути за необхідно­сті трансформації даних з од­нієї системи в іншу», — пояснив Мартинюк.

Із запровадженням обов"язко­вого користування новою сис­темою координат, геодезичне і картографічне забезпечення України буде модифіковано в сучасний вигляд.

April 08 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Прогноз погоди

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru