Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
•  0 коментарів• 633 переглядів •Друк
Тепер при роботах по землеустрою застосовується нова система координат
Тепер при роботах по землеустрою застосовується нова система координат

Міністерство аграрної політики наказом віл 2 грудня 2016 року № 509 затвердив Поря­док використання Державної геодезичної референтної систе­ми координат УСК-2000 при здійсненні робіт із землеуст­рою, який набрав чинності 23 грудня минулого року. Цей По­рядок визначає механізм вико­ристання системи координат УСК-2000 та є обов"язковим для використання розробника­ми документації із землеустрою.

«Реформа, яка навряд чи вра­зить пересічних громадян, але для галузі земельних відносин — прорив, який можна співставити з появою Інтернету чи ЗС в ко­мунікаціях», — написав перший заступник міністра агропромис­лової політики і продовольства Максим Мартинюк на своїй сторінці у Facebook.

Перший заступник міністра зазначив, що система УСК-2000 була розроблена ще у 2007 році і є найдосконалішою системою координат в Україні, однак землевпорядниками вона не застосовувалася.

Роботи із землеуст­рою здійснювалися переважно в СК-63 — системі координат по­воєнного часу.

«Там, де УСК-2000 дозволяє до­битися сантиметрової точності, СК-63 у масштабах країни генерувала спотворення на кілька метрів. Частково з її застосуван­ням пов"язана низка помилок у Державному земельному кадаст­рі», — підкреслив Максим Мар­тинюк.

Також він пояснив, що УСК-2000 синхронізована з сучас­ними світовими і європейсь­кими системами координат в Україні і може інтегруватися в європейський інформаційний простір.

«На локальному рівні уні­фікація системи координат по­дачі проектів із землеустрою дозволить виключити зловжи­вання з боку чиновників, які могли виникнути за необхідно­сті трансформації даних з од­нієї системи в іншу», — пояснив Мартинюк.

Із запровадженням обов"язко­вого користування новою сис­темою координат, геодезичне і картографічне забезпечення України буде модифіковано в сучасний вигляд.

April 08 2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru