Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Наш сад
•  0 коментарів• 1024 переглядів •Друк
Додатковий механізм виявлення корупції - нововведення Держгеокадастру України.
Додатковий механізм виявлення корупції - нововведення Держгеокадастру України.

Урамках підготовки до проведення моніто­рингу була сформована вибірка із понад 1000 респондентів, які отримали дозволи на розробку проектів землеустрою протя­гом останніх п'яти місяців. Враховуючи особливу процедуру отримання ними земельних ділянок з вибірки були виключені учасники АТО.

У регіональному розрізі база респондентів фор­мувалася з урахуванням кількості скарг та звер­нень на гарячу лінію Держгеокадастру; до неї уві­йшли Сумська, Черкаська, Запорізька, Житомир­ська, Полтавська, Закарпатська, Івано-Франківсь­ка, Хмельницька, Херсонська, Дніпропетровська, Миколаївська та Кіровоградська області.

Збір даних проводився методом телефонних ін­терв'ю. Всього було здійснено 870 результативних дзвінків. За результатами опитування виявлено 80 випадків, коли працівники органів земельних ре­сурсів прямо чи опосередковано рекомендували громадянину обрати для розробки проекту земле­устрою конкретну землевпорядну організацію, мо­тивуючи це гарантією погодження документів. В окремих випадках громадян попереджали, що до­кументи, розроблені іншою організацією, окрім ре­комендованої, не будуть затверджені.

Найчастіше громадянам радили конкретну землевпорядну ор­ганізацію у Дніпропетровській (11 випадків), в Одеській (7 випадків), у Житомирській та у Мико­лаївській областях (по 5 випадків). Більш глибока перевірка виявила зв'язки, в тому числі родинні, між чиновниками та приватними структурами, які відрізняє високий відсоток узгоджених проектів.

Ще 6 респондентів повідомили, що отримували пропозицію вирішити питання за винагороду. Таким чином у результаті моніторингу було за­фіксовано 10% підтверджених громадянами випад­ків зловживань.

«За результатами моніторингу була оперативно призначена перевірка, за підсумками якої будуть прийматися відповідні кадрові рішення, а у разі підтвердження фактів корупції — будуть залучатися правоохоронні органи», — відзначив Голова Держ­геокадастру Максим Мартинюк. Разом з тим, наго­лосив керівник відомства, моніторинг показав, що у багатьох випадках самі громадяни не готові бути активними учасниками процесу запобігання коруп­ції.

Так, із 870 опитаних, 264 або 30% не змогли або не захотіли надати жодної інформації щодо земле­впорядних організацій, послугами яких вони ко­ристувалися, чи рекомендацій чиновників щодо них. «Боротьба з корупцією — це дорога з двосто­роннім рухом, коли обидві сторони повинні діяти за правилами. Досягти позитивних зрушень немож­ливо без активної позиції громадян», — відзначив Максим Мартинюк.

Держгеокадастр планує проводити такий моніторинг дотримання процедури видачі дозвільних доку­ментів регулярно.

August 03 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru