Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Наш сад
•  0 коментарів• 1183 переглядів •Друк
Спека, небезпечна для огородини.
Спека, небезпечна для огородини.

Надзвичайна літня спека зазвичай обер тається для багатьох , важким випробуванням. Навіть р ослини не витримують спеи і тому вони теж чекають на нашу допомогу . Зазвичай для того щоб врятувати деякі рослини від сильної спеки, потрібно в першу чергу використовувати обільний полив.

Для ощадливого поливу ґрунту практикують такі види поливу:

1). Борозни або лунки;

2). Безпосередньо під корінь;

3). Розпушують ґрунт.

Пор в ґрунті повинно бути багато, так як через них, частина води, що надійшла в ґрунт з поливом, або атмосферними осадками випаровується самою рослиною, даний процес називають транспірацією, а частина цієї води зникає прямо з поверхні ґрунт. Щоб зменшити такі втрати води потрібно використовувати метод мульчування. Шар мульчування не повинен бути завтовшки 3-7 см, для того щоб ґрунт не запрів.

Також можна притінювати рослини. Для цього добре підійдуть вербові гілочки, сітка від комах або імпровізовані ширми, потрібно досягнути ажурного затемнення, а саме таке накриття не повинно ускладнювати повітрообмін рослин.

Коли настає нестерпна спека то завжди здається: скільки не поливай, все одно буде мало, але це не так. Мінусом дуже рясного поливу являється те, що він вимиває живильні речовини з родючого шару ґрунту. Наприклад, господар старанно поливає кабачки та огірочки, вони жодного разу не зав’янули, але пізніше листя зблідло, а ще через деякий час плодоносіння зовсім припиняється.

Утворення кірки. Потужний струмінь зі шлангу «забиває» землю. Що стосується щоденних поливів в невеликих дозах небезпечні, так як рослини використовують воду з глибоких шарів ґрунту, а таким способом поливу ми не заповнюємо глибокий шар ґрунту, ти самим, зволожуючи тільки верхній. Таким чином ми стимулюємо розвиток молодих активних корінців, які знаходяться дуже близько до поверхні ґрунту, звертаємо увагу і на те, що такі корінці швидко гинуть від недостачі вологи. Через тиждень спеки з таким режимом поливу рослини в’януть, самі в цьому винні, полив у лунки по 3-5 літрів з наступним розпушуванням краще забезпечить ґрунт вологою.

Також слід згадати добрим словом крапельний полив, саме такий вид поливу не вимиває ґрунт від корисних солей, ґрунт промочується на потрібну глубину, не сприяє утворенню кірки на ґрунті.

Нажаль навіть прополка в спекотну погоду вимагає обережності. Потрібно на деякий час відмовитися від прийомів, за допомогою яких можна травмувати кореневу систему рослини, тим самим порушити контакт рослини із ґрунтом.

Якщо пропустити момент прополки дрібних бур’янів тим самим вже зрівнялися з капустою й огірками, рішуче, видалення «нахлібників» може нашкодити городнім рослинам, що вже звикли до їхнього захисту від сонця. Можна зрубати сапкою основну, загрозливу масу й залишити «огріхи», що дають невелику тінь.

July 20 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru