Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Как правильно состав...
Профессии будущего и...
Популярные европейск...
Оперативные и качест...
Історія ріпака
Наш сад
•  0 коментарів• 1061 переглядів •Друк
Домашня аптечка для саду та огороду
Домашня аптечка для саду та огороду

Домашня аптечка для саду та огороду

На сьогодні зазвичай для захисту урожаю використовують сучасні препарати , які не завжди є під рукою та ще й в потрібний момент. Крім того урожай, який дозріває або дозрів , не рекомендовано обробляти його хімічними засобами. Тому для захисту огородини також можна використовувати:

1). Господарське мило - застосовують проти попелиць тільки на овочевих культурах. Розводять по 200-300 грам на 10 літрів теплої, не гарячої води.

2). Тютюновий пил – ним зазвичай поситають квіткові культури які належать до сімейства капустяних, гвоздики, жоржини, гладіолуси, дельфініуми, іриси, півонії. Пил захистить від хрестоцвітніх блошок та сисних комах. Розводять по 30-50 грам на 10 кв. м.

Ще з тютюнового пилу виробляють настої та відвари, які рятують смородину, аґрус, вишню, черешню, сливу, чорноплідну горобину від листогризучих гусениць, попелиць (источник).

Розводять по 1 кг тютюнового пилу на 10 л теплої води, потім настоюють добу. Безпосередньо перед застосуванням відвар проціджують та розводять з водою в співвідношенні 1:3, та додають 40 г мила на 10 л розчину. Обприскувати плодові відваром потрібно не пізніше чим за 15 днів до збирання врожаю.

3). Йод – Зазвиай йод сприяє кращому росту полуниці та захищає від хвороб. Полуниці зазвичай потрібно обприскувати раз на сезон, і обов’язково до цвітіння. Розводять по 5-10 крапель на 10 л води.

4). Зеленка – використовують для обробки «ран» наприклад гарбуза, які утворилися під час їх перевезення, після такого плоди будуть довше зберігатися. Те ж сааме можна робити з бульбами.

5). Марганцівка - допомагає в боротьбі з сірою гниллю суниці, розводять по 2 ч. л. на 10 л води, борошнистою росою на ягідних кущах, для цього потрібно використовувати темно-рожевий розчин марганцівки, дротянкою просто пролийте розчином перед посадкою ґрунт розчином - 2 г на 10 л води. Також коли готовлять картоплю на насіння її миють в міцному розчині марганцівки, щойноно викопані бульби.

6). Крейда - розчин крейди зазвичай розводять по 1 ст. ложці на відро води, та застосовують для попередження від обпадання зав’язей з вишні та сливи, які ростуть на кислих ґрунтах. Через недолік вапна у цих грунтах у рослин не формується кісточка, саме тому зав’язь і обпадає. Дерева потрібно поливати два-три рази з інтервалом 10-12 днів.

 

7). Порошок гірчиці – це перешкода для слимаків. У першій половині літа настоєм обприскують ягідні кущі проти аґрусової вогнівки і пилильщиків, розводять по 100 г на 10 л води, та настоюють 2 дні, потім проціджують та розбавляють навпіл з водою й додають 40 г мила на кожні 10 л води. У такий же спосіб можна захистити і плодові дерева від гусениць яблуневої плодожерки і листогризучих гусениць. Дерева обробляють через 15-20 днів після цвітіння, також це допоможе капусті і коренеплодам від попелиць, клопів та трипсів.

8). Чорний та червоний перець Подекуди меленим чорним і червоним перцем, замінюють тютюн. Зазвичай перець розсипають по міжряддям після поливу, але перед розпушуванням, і він допоможе віджахнути капустяних мух і блошок від редиски.

9). Цукор – Цукровий розчин в співвідношенні 1 ч. ложка на 1 л води допоможе привернуии бджіл до бджолозапильних гібридів. Але перед цим всі рослини потрібно обприскати розчином.

10). Кефір – допоможе уберегти чорну смородину від борошнистої роси. Перед обробкою кущі зв’язують і обробляють сумішшю кефіру й води 1:1.

June 19 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru