Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Підручник по кліматорлогії (PDF)
Метод кінцевих різниць(метод сіток)
Наставление гидрометеорологическим станциям и п...
Методи і порядок розрахунку штучного освітлення
Штучне освітлення і його розподіл за функціонал...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Концепция современно...
Професійна юридична ...
Как вырастить лимон ...
Общие правила выращи...
Какая компания созда...
Лучшие мотоблоки в У...
Системный фунгицид: ...
Наш сад
•  0 коментарів• 988 переглядів •Друк
Домашня аптечка для саду та огороду
Домашня аптечка для саду та огороду

Домашня аптечка для саду та огороду

На сьогодні зазвичай для захисту урожаю використовують сучасні препарати , які не завжди є під рукою та ще й в потрібний момент. Крім того урожай, який дозріває або дозрів , не рекомендовано обробляти його хімічними засобами. Тому для захисту огородини також можна використовувати:

1). Господарське мило - застосовують проти попелиць тільки на овочевих культурах. Розводять по 200-300 грам на 10 літрів теплої, не гарячої води.

2). Тютюновий пил – ним зазвичай поситають квіткові культури які належать до сімейства капустяних, гвоздики, жоржини, гладіолуси, дельфініуми, іриси, півонії. Пил захистить від хрестоцвітніх блошок та сисних комах. Розводять по 30-50 грам на 10 кв. м.

Ще з тютюнового пилу виробляють настої та відвари, які рятують смородину, аґрус, вишню, черешню, сливу, чорноплідну горобину від листогризучих гусениць, попелиць (источник).

Розводять по 1 кг тютюнового пилу на 10 л теплої води, потім настоюють добу. Безпосередньо перед застосуванням відвар проціджують та розводять з водою в співвідношенні 1:3, та додають 40 г мила на 10 л розчину. Обприскувати плодові відваром потрібно не пізніше чим за 15 днів до збирання врожаю.

3). Йод – Зазвиай йод сприяє кращому росту полуниці та захищає від хвороб. Полуниці зазвичай потрібно обприскувати раз на сезон, і обов’язково до цвітіння. Розводять по 5-10 крапель на 10 л води.

4). Зеленка – використовують для обробки «ран» наприклад гарбуза, які утворилися під час їх перевезення, після такого плоди будуть довше зберігатися. Те ж сааме можна робити з бульбами.

5). Марганцівка - допомагає в боротьбі з сірою гниллю суниці, розводять по 2 ч. л. на 10 л води, борошнистою росою на ягідних кущах, для цього потрібно використовувати темно-рожевий розчин марганцівки, дротянкою просто пролийте розчином перед посадкою ґрунт розчином - 2 г на 10 л води. Також коли готовлять картоплю на насіння її миють в міцному розчині марганцівки, щойноно викопані бульби.

6). Крейда - розчин крейди зазвичай розводять по 1 ст. ложці на відро води, та застосовують для попередження від обпадання зав’язей з вишні та сливи, які ростуть на кислих ґрунтах. Через недолік вапна у цих грунтах у рослин не формується кісточка, саме тому зав’язь і обпадає. Дерева потрібно поливати два-три рази з інтервалом 10-12 днів.

 

7). Порошок гірчиці – це перешкода для слимаків. У першій половині літа настоєм обприскують ягідні кущі проти аґрусової вогнівки і пилильщиків, розводять по 100 г на 10 л води, та настоюють 2 дні, потім проціджують та розбавляють навпіл з водою й додають 40 г мила на кожні 10 л води. У такий же спосіб можна захистити і плодові дерева від гусениць яблуневої плодожерки і листогризучих гусениць. Дерева обробляють через 15-20 днів після цвітіння, також це допоможе капусті і коренеплодам від попелиць, клопів та трипсів.

8). Чорний та червоний перець Подекуди меленим чорним і червоним перцем, замінюють тютюн. Зазвичай перець розсипають по міжряддям після поливу, але перед розпушуванням, і він допоможе віджахнути капустяних мух і блошок від редиски.

9). Цукор – Цукровий розчин в співвідношенні 1 ч. ложка на 1 л води допоможе привернуии бджіл до бджолозапильних гібридів. Але перед цим всі рослини потрібно обприскати розчином.

10). Кефір – допоможе уберегти чорну смородину від борошнистої роси. Перед обробкою кущі зв’язують і обробляють сумішшю кефіру й води 1:1.

June 19 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru