Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Кухонный гарнитур – ...
Как правильно состав...
Наш сад
•  0 коментарів• 1144 переглядів •Друк
Вирощуємо соковиту редиску в домашніх умовах
Вирощуємо соковиту редиску в домашніх умовах

Якщо ви вирішили зайнятися вирощуванням редиски, то в першу чергу потрібно вирішити, на які сорти вам слід звернути увагу. Редис можна засівати практично зразу після сходу снігу та до кінця травня. Найпродуктивнішими сортами редиски є: 18-ти денка, Червоний (зазвичай даний сорт відрізняється білим кінчиком) та Червоний велетень разом з Крижаною бурулькою. Дані сорти також рекомендовано засівати в період починаючи з серпня по кінець вересня. Стійкими до літньої спеки можна назвати такі сорти, як жара і сора.

Якщо ж ви плануєте вирощувати редиску в промислових масштабах, то рекомендуємо висівати насіння з періодичністю 10 днів. Варто пам’ятати про те, що насіння повинно бути свіже, так як саме свіже насіння гарантує дружні сходи та в подальшому гарний урожай. Перед посадкою рекомендовано посівний матеріал замочувати у розчинах різних типів мікроелементів, найчастіше використовують Епіні, препарат прискорює сходи та дозрівання майбутнього урожаю.

Редиску також можна засівати по міжряддях інших культур, для цього спочатку потрібно зробити борозни, глибина борозни повинна бути 2-3 см. На 10 метрів потрібно засівати 20-30 г. насіння для пізньостиглих сортів та 10-15 г. для середньостиглих сортів. Що стосується відстані між насінням то воно повинно бути від 3-х до 5-ти см. Після посіву рекомендовано ущільнити грунт на ділянці. Коли редиска починає сходити то її потрібно моментально спасати від блішки та мушки – можуть знищити сходи за декілька годин.

Редиска це культура вологолюбна, тому якщо ви плануєте зібрати максимальний урожай, то не жалійте води та поливайте її. Поливають редис 2-3 рази за весь період росту, але використовують для поливу не менше 100-150 л. води за одне поливання.

На бідних грунтах потрібно підживлювати редиску. Для підживлення зазвичай використовують: сечовину (2 ст. ложки), настій коров’яку або аміачну селітру (дозировка: 3 ст. ложки на відро води). Міжряддя редиски теж прорихлюют, зазвичай на 5-7 см.

Врешті решт прийшла пора збору урожаю, якщо ви збираєте редиску в суху погоду то її потрібно перед збором полити - такий прийом допоможе перешкодити швидкому в’яненню. Збір проводять в декілька заходів, між заходами повинно пройти 3-5 діб. Зверніть увагу на те, що якщо ви обріжете листя, то редиска швидше втратить свої смакові властивості.

April 25 2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru