Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад

Обзоры ==> Internet:
Компанія «Агросем» - Твоя Агро Сім’я

Як відомо, сільське господарство України одна з найважливіших ланок її економіки. Наші агрохолдинги обробляють землю, площа якої майже рівна Ізраїлю. Саме тому бізнес у цій сфері по перспективам на одному рівні з IT. Також Україна - лідер з виготовлення соняшникової олії у світі. Для того, щоб підтримувати ці показники та надалі розвиватися сучасним фермерам, необхідно бути завжди в курсі останніх новин та мати доступ до найкращих продуктів. Саме це й було причиною для створення такої компанії як «Агросем».

Ми є виробником та дистриб’ютором високоякісних сільськогосподарських рішень та продуктів, відповідно, наша спеціалізація – надання високоякісних послуг та товарів для наших клієнтів по всій Україні. Десять років тому "Агросем" була невеликим дистриб'ютором насіння, а зараз це дійсно інноваційна аграрна компанія національного рівня, співпрацювати з якою є престижно.

Кожен рік ми готуємося до масштабної події – унікального етнофестивалю «АгросемФест», на честь святкування дня поля. Там присутні безліч цікавинок, що включають новинки від найкращих виробників насіння, добрив та технічного устаткування, спілкування зі спеціалістами своєї справи, багато цінних порад та лайфхаків і все це у супроводі популярних українських гуртів та чудової атмосфери навкруги.

Також ми практикуємо проведення бізнес-пікніків, теж досить незвичної форми спілкування між підприємцями. Серйозні розмови тут урівноважується різними розвагами та активним відпочинком. Все це підтверджує те, що ми постійно робимо кроки назустріч нашим покупцям, можливим колегам, інвесторам, що зближує нас і виводить банальну торгівлю на високий рівень відношень і відповідно покращує взаємозв’язок між нами.

«Агросем» завжди намагається покращити комфортність від співпраці таким чином, щоб не втрачати позиції кращого дистриб’ютора серед конкурентів, та заохотити нових клієнтів звертатися саме до нас. Для вашої зручності ми постійно розширюємо кількість своїх регіональних центрів, де надаються професіональні консультації по вибору того чи іншого товару чи послуги з запропонованих нами. Також ми практикуємо, при потребі, навіть виїзди на господарство задля більш повного аудиту та для здійснення точної покупки.

Найбільшим плюсом покупки техніки в «Агросем» є наявність свого департаменту техніки. Його основна задача – оперативне вирішення всіх питань та швидке усунення технічних негараздів, що трапилися з проданою нами технікою.

Незалежно від погодних умов та місця розташування, наші спеціалісти швидко (протягом години), реагують на виклик. Дзвоніть за номерами вказаними на сайті та переконайтеся в нашій компетентності на особистому прикладі!

Джерело: Agrosem

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru