М'який гарнітур у вітальні: як розмістити меблі в стилі мінімалізм та класичному інтер'єрі
Надіслано: Alipapa September 19 2018 22:33:52

В процесі дизайнерського оформлення житлового простору багато мешканців задається питанням, як розставити меблі в головній кімнаті квартири, тобто вітальні. Найчастіше цим вони намагаються домогтися, щоб її розташування доповнювало і підкреслювало стиль інтер'єру приміщення. Пояснюється це тим, що правильна розстановка меблевих елементів в головній кімнаті житла здатна по-різному впливати як на візуальне оздоблення, комфорт, так і атмосферу житлового простору.

Меблі в класичному інтер'єрі

Переслідуючи мету створити класичний інтер'єр, потрібно розуміти, що в ньому переважають такі риси як - точні пропорції, симетрія і елегантність. Зазвичай корисний простір даної кімнати досвідчені дизайнери намагаються розділити на декілька зон: припустимо, їдальню, а також диванну зону. Стосовно останньої, там переважатимуть м'які меблі. Краще, якщо меблеві елементи будуть відповідати стилю інтер'єру приміщення, купити які можна в магазині DDN.UA.

При цьому стіл і кілька стільців ліпше встановити біля вікна. Оскільки важко заперечити факт того, що набагато приємніше приймати їжу, милуючись барвистим краєвидом. Також в класичних інтер'єрах часто присутні каміни, тому біля цієї деталі інтер'єру встановлюють диван або пару крісел, разом з килимом та чайним столиком.

Головне - дотримати симетрію їх розташування відносно каміна. З боків камінної конструкції добре виглядатимуть пара світильників, комодів, тумб або стелажів з книгами чи старовинною порцеляною.

Мінімалізм

Сучасний стиль мінімалізм характеризує собою поєднання лаконічних і функціональних деталей, що істотно розширює рамки фантазії дизайнера. Головна їх мета - розмістити в такій кімнаті великі предмети меблів таким чином, щоб після перепланування вітальня не виглядала захаращеною.

Всі меблі в стилі мінімалізм повинні відрізнятися зручністю і функціональністю. Наприклад, для гостей можна встановити кутовий диван великого розміру та журнальний столик. Навпроти цієї меблевої композиції вдало буде виглядати тумба з телевізором або електричним каміном. Камін тут виконує виключно декоративну функцію.

За рекомендацією професійних дизайнерів можна у цьому стилі використовувати багатофункціональні меблеві вироби. Також досвідчені фахівці дизайнерської справи не радять зловживати відкритими конструкціями для зберігання різних речей. Розумніше їх заховати за суцільними меблевими фасадами.

Незалежно від того, який стиль інтер'єру буде обраний для оформлення вітальні, головне - правильно розташувати меблі в кімнаті. Це дозволить створити унікальну, гармонійну і зручну обстановку.


copyright © 2010