Як вибрати міні-трактор для приватного господарства
Надіслано: Admin April 22 2018 08:57:18

Тим, хто любить простір або займається фермерством, веде господарство або доглядає за власною великою ділянкою, не впоратися без механізації праці. Сьогодні навіть невелике господарство важко уявити без невибагливого і тяговитого мінітрактора. Куплю японский минитрактор для роботы и себе.

Якого розміру вибрати трактор

Розмір машини такого плану безпосередньо залежить від двох чинників: цільового призначення і розміру території. Іншими словами, потрібно гранично чітко уявляти, що ви збираєтеся цим трактором робити і на якій площі. За цими ознаками зазвичай виділяють три категорії - райдер, садовий трактор і міні-трактор.

Райдер

«Дитинча» трактора, який має тільки одну функцію - транспортування і утримання під час роботи навісного обладнання - газонокосарки. Призначений для роботи на газонах. Від'єднавши косарку, отримуємо самохідний засіб пересування. Незважаючи на настільки вузьку сферу застосування, райдери виробляють як численні китайські заводи, так і маститі європейські і японські гіганти.

Садовий трактор

Потужність до 15 л. с., як правило, 2 циліндра. Підходить для періодичного короткочасного використання - покіс трави на рівному майданчику, очищення малого обсягу снігу, транспортування невеликих вантажів. У спрощеній до межі конструкції широко застосовані пластикові деталі, що негативно позначається на ремонтопридатності і терміні служби. При дбайливому догляді прослужить кілька років. Часто має інтегровану систему стрижки, відвалу і мульчування трави, що обмежує сферу застосування.

Міні трактор

Це вже повноцінний промисловий продукт, хоч і малих форм. Потужність від 18 л. с., 3-4 циліндра. Бувають бензинові та дизельні, але трапляються і екземпляри з газовими установками. Область застосування відчутно розширено завдяки універсальним кріпленням, траверс і гідравліки.

В цілому навряд чи доречно ставити поруч садовий трактор з «справжнім», але все пізнається в порівнянні. В принципі, корисний опис садової техніки вичерпано, залишилося вибрати виробника.

Чим укомплектований сучасний міні-трактор

Кожен «поважаючий себе» трактор повинен володіти наступним набором спорядження:

1. Вал відбору потужності. Являє собою вал з великими зубцями, розташований позаду машини. Він потрібен для передачі крутного моменту навісного устаткування і подальшої корисної роботи.

2. Триточкова зчіпка. Складається з трьох стандартних важелів. Дозволяє встановлювати універсальне навісне обладнання, що підходить до будь-якої моделі. Управляється важелями під правою рукою оператора. Сама по собі зчіпка ділиться на 3 категорії в залежності від кількості точок.

3. Касетний телескопічний механізм. Це пристрій на важелях триточкова зчіпки, призначений для швидкої зміни навісного обладнання поодинці.

4. Гідравлічний клапан. Дозволяє встановлювати на мінітрактор гідравлічне обладнання - екскаватор, фронтальний навантажувач. Чим більше продуктивність гідравлічного насоса, тим швидше і простіше буде робота.

5. Гидростатическая трансмісія - в залежності від моделі. Бувають варіанти однієї моделі з МКПП і гідростатики на вибір.

6. Гідропідсилювач керма і регульована рульова колонка. Їх немає хіба що на садових моделях.

7. Опціональні, але дуже корисні додатки, які полегшать працю оператора:

Існує думка, що можна не витрачатися на дорогі, точні і продуктивні механізми. Набагато дешевше придбати напівживий радянський трактор і найняти місцевого тракториста, який знає його вздовж і впоперек. Але в підсумку дешевше виявляється зробити все однією машиною, ніж шукати рішення під кожну окрему задачу.


copyright © 2010