Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Наш сад
Завантаження: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з дисципліни «Агрометеорологічні прогнози»
Усі завантаження > Книги, методички, конспекти лекцій > МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з дисципліни «Агрометеорологічні прогнози»

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з дисципліни «Агрометеорологічні прогнози» 1.01


Дисципліна «Агрометеорологічні прогнози» направлена на вивчення закономірностей впливу погодних умов на ріст, розвиток, формування врожайності сільськогосподарських культур, методів прогнозування темпів їх розвитку та врожайності, появи шкідників та хвороб, методів прогнозування кількості та якості врожаїв і т. ін. Агрометеорологічні прогнози є однією із основних форм гідрометеорологічного обслуговування сільськогосподарського виробництва.
Важливою задачею агрометеорологічного обслуговування є надання господарським організаціям відомостей, які направлені на отримання максимально можливої економічно виправданої та екологічно збалансованої сільськогосподарської продукції. Для покращання гідрометеорологічного обслуговування сільського господарства необхідна підготовка висококваліфікованих фахівців, які повинні володіти знаннями про біологічні особливості сільськогосподарських культур та про закономірності впливу навколишнього середовища на ріст, розвиток та формування їх врожайності в різних грунтово-кліматичних умовах. та основних методів прогнозування.
Вибіркова дисципліна « Агрометеорологічні прогнози» відноситься до професійно-орієнтованого циклу дисциплін, яка викладається при підготовці фахівців з напряму „Гідрометеорологія”, спеціальності « Агрометеорологія».
Мета чинних методичних вказівок надати допомогу студентам при вивченні розділів «Методи гідрометеорологічного забезпечення вирощування технічних культур і зернобобових культур та прогнозування їх урожайності», та забезпечити відповідні сучасним вимогам знання студентів і надати рекомендації до самостійної роботи.
Вивчення дисципліни « Агрометеорологічні прогнози» здійснюється після набуття знань з біології, грунтознавста, фізики атмосфери, сільськогосподарської метеорології, землеробства та рослинництва, математики, фізики, хімії і ін.
Кількість годин, що відводиться на вивчення дисципліни, визначається затвердженим робочим навчальним планом.
Після вивчення дисципліни "Агрометеорологічні прогнози" студенти повинні знати:
- основну мету і завдання дисципліни, основні методи інформаційного та прогностичного обслуговування сільськогосподарських організацій;
- методи розрахунку та оцінки агрометеорологічних умов вирощування технічних культур та прогнозування їх продуктивності ;
- методи прогнозування якості врожаю;
- методи розрахунку показників оцінки агрометеорологічних умов та аналізу цих показників;
- надавати рекомендації працівникам сільськогосподарського виробництва щодо поліпшення агрометеорологічних умов вирощування сільськогосподарських культур.
Студенти повинні вміти на основі знань, добутих у процесі вивчення теоретичного матеріалу та навичок, придбаних при виконані практичних робіт за даними поточних метео та агрометеорологічних спостережень:
- складати конкретні схеми агрометеорологічного обслуговування технічних культур;
- розраховувати агрометеорологічні показники та на їх основі складати агрометеорологічні прогнози різного напряму;
- користуватись синоптичними прогнозами погоди при визначенні агрометеорологічних показників;
- визначати головні інерційні фактори та вміти оцінювати їх вплив на врожайність технічних культур.

Вивчення дисципліни «Агрометеорологічні прогнози» передбачає аудиторні лекційні і практичні заняття та самостійну роботу студентів.
З метою контролю поточних та залишкових знань розроблені тестові завдання, проводиться модульний контроль знань та вмінь студентів з теоретичного та практичного матеріалу, іспит.
Методика модульного контролю з дисципліни “Агрометеорологічні прогнози» розроблена у відповідності до положення про модульну систему організації навчання та контролю знань студентів . В основі методики лежить розподіл програми навчальної дисципліни на окремі логічно пов’язані змістовні модулі з оцінкою засвоєння студентами знань та вмінь за цими модулями.
В кожному змістовному модулі відводяться теми для самостійної роботи студентів. Самостійна робота передбачає підготовку до лекційних занять, підготовку до усного опитування та підготовку до контрольної роботи. Питання самостійної роботи входять до контрольної роботи окремим запитанням.
Сайт
Сайт
Знімок екрану
Знімок екрану
Календар
Admin
September 06 2014 16:59:38
<center>Завантажень</center>
Завантаження 619
Додатково
Версія: 1.01
Ліцензія: есть
© zagnitkovo

Завантаження:
Завантаження
(612.58 Кб)
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Статистика Завантажень на сайті: 90
Кількість завантажень: 114951
Найбільш популярне: Підручник "Приватна Фізіологія польових культур" [ 8324 ]
Останнє додане: Приклад розрахунку тісноти кореляційної залежності між двома випадковими величинами [ 444 ]
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru