Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
Завантаження: Звіт про проходження практики по методам гідрометеорологічних вимірювань
Усі завантаження > Реферати, дипломні, курсові роботи > Звіт про проходження практики по методам гідрометеорологічних вимірювань

Звіт про проходження практики по методам гідрометеорологічних вимірювань 1.01


Стан атмосфери і протікають в ній процеси оказують , великий вплив на всі галузі діяльності і повсякденного життя людини.
У зв'язку з цим систематичне вивчення стану атмосфери і атмосферних процесів , передбачення сприятливих або несприятливих метеорологічних умов, що є в деяких випадках вирішальними факторами при плануванні та здійсненні господарських заходів, - одна з важливіших народногосподарських завдань.
Для того щоб постійно мати можливе повне представленя про стан атмосфери , необхідна широка постановка систематичних вимірювань багатьох фізичних величин , характерезує як стан атмосфери , так і підстилаючої поверхні (суші та гідросфери) , яка чинить великий вплив на розвиток атмосферних процесів , (формування повітряних мас).
Виміри повинні бути організовані таким чином , щоб їх результати служили основою для прогнозів погоди , формування метеорологічної інформації для задоволення завдань сільського господарства , містобудування , охорони здоров`я , транспорту і багатьох інших галузей народного господарства . В Україні задовольняти ці різноманітні запити покликана гідрометеорологічна служба.
Гідрометеорологічні станції і пости , які розподілені по всій території Радянського Союзу і складають гідрометеорологічну спостережну мережу , отримують гідрометеорологічну інформацію з окремих пунктів .
У місцях концентрації промисловості і транспорту , являється джерелами забруднення навколишнього природного середовища , діють спеціалізовані стаціонарні та подвижні пости, контролюючі ступінь забруднення атмосферного повітря .
За допомогою системи постійно діючих метеорологічних штучних супутників 3емлі отримують відомості про багатьох важливих характеристиках атмосфери, поверхні суші , морів і океанів у масштабі планети. Спеціально обладнані літаки також забезпечують збір гідрометеорологічних даних зі значних територій .
Державний комітет з гідрометеорології та контролю природного середовища керує всіма системами збору первичной інформації, головним чином через республіканські і міжобласні управління гідрометеорологічної служби ( УГМС ) . Мережа станцій та постів розподілена по 38 УГМС .
Знімок екрану
Знімок екрану
Календар
Admin
January 27 2014 09:54:40
<center>Завантажень</center>
Завантаження 1309
Додатково
Версія: 1.01
Ліцензія: есть
© zagnitkovo

Завантаження:
Завантаження
(8.21МБ)
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Статистика Завантажень на сайті: 90
Кількість завантажень: 113823
Найбільш популярне: Підручник "Приватна Фізіологія польових культур" [ 8277 ]
Останнє додане: Приклад розрахунку тісноти кореляційної залежності між двома випадковими величинами [ 439 ]
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru