Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Поради правильного вибору засобів індивідуально...
Вимоги до осіб, які керують трактором
Proceedings of articles the international scien...
Безпечне експлуатування колісних сільськогоспод...
Тест на перевірку знань з дисципліни агрометеор...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Жалюзи рулонные в Киеве
Что такое гомогениза...
Технічні питання або...
Продюсерский центр "...
Печное топливо в Укр...
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 1) Новини в сільському господарстві.
Статті: 1) Новини в сільському господарстві.
1).Публічна кадастрова карта - в мережі інтернет.

Андрій Тарнопольський, генеральний директор-керівник технічних програм Центру ДЗК, презентував присутнім пілотну версію публічної кадастрової карти:


2). Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь, їх мета і склад.

Проекти землеустрою, що забезпечують еколого обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розробляються з метою організації сільськогосподарського виробництва і впорядкування сільськогосподарських угідь у межах землеволодінь та землекористувань для ефективного ведення сільського сподарського виробництва, раціонального використання та охорони земель, створення сприятливого екологічного середовища і поліпшення природних ландшафтів.


3). Стан і цілі розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

Як показує статистика, в структурі сільськогосподарських угідь за останні п'ять років площа ріллі збільшилася на 64,8 тис. га, тобто на 0,3 відсотка від загальної площі.


4). Впорядкування угідь - передумова для еколого-економічного обгрунтування сівозміни.

Еколого-економічне обгрунтування сівозміни має передувати комплекс організаційно-виробничих заходів з благоустрою угідь.


Высадка рассады томатов в открытый грунт

Обычно высадку рассады помидоров на грядки в открытый грунт рекомендуют проводить тогда, когда рассаде будет уже как минимум 1,5 месяца после всхода. Иными словами, когда рассада окрепнет и пройдет процесс закаливания, что очень важно для того, чтобы она прижилась непосредственно на грядке.


Електропостачання польових об'єктів
Електромережі у нас розвинені добре, але багато об'єктів агротехнічного комплексу знаходяться осторонь від них і потребують автономних джерелах електроенергії. Про це і йтиметься в даній статті.

Правильное хранение и эксплуатация бензопил.

Под эксплуатацией бензопилы понимают долгий и успешный период ее службы. При соблюдении простейших правил эксплуатации для бензопил вы повышаете ее ресурс, тем самым уменьшается расход топлива и масел, тем самым сохраняется мощность изделия.


Правильные сроки подкормки озимой пшеницы весной.

Озимая пшеница очень требовательна к правильному питанию. Но при этом корневая система озимой пшеницы имеет довольно низкую способность усваивать все нужные питательные вещества.

Перекладач
Прогноз погоди

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru