Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Правила посадки плодовых деревьев.
Все що потрібно знати про досходові гербіциди.
Підготовче відділення ОДЕКУ запрошує пройти під...
Методические указания по изучению дисциплины "А...
Лосев А. П. Журина Л. Л. Агрометеорология
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Техника для заготовк...
LED лампы для растений
Как правильно выбира...
Всхожесть семян овощ...
Выбор оборудования д...
Жалюзи рулонные в Киеве
Что такое гомогениза...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 1) Новини в сільському господарстві.
Статті: 1) Новини в сільському господарстві.
1).Публічна кадастрова карта - в мережі інтернет.

Андрій Тарнопольський, генеральний директор-керівник технічних програм Центру ДЗК, презентував присутнім пілотну версію публічної кадастрової карти:


2). Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь, їх мета і склад.

Проекти землеустрою, що забезпечують еколого обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розробляються з метою організації сільськогосподарського виробництва і впорядкування сільськогосподарських угідь у межах землеволодінь та землекористувань для ефективного ведення сільського сподарського виробництва, раціонального використання та охорони земель, створення сприятливого екологічного середовища і поліпшення природних ландшафтів.


3). Стан і цілі розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

Як показує статистика, в структурі сільськогосподарських угідь за останні п'ять років площа ріллі збільшилася на 64,8 тис. га, тобто на 0,3 відсотка від загальної площі.


4). Впорядкування угідь - передумова для еколого-економічного обгрунтування сівозміни.

Еколого-економічне обгрунтування сівозміни має передувати комплекс організаційно-виробничих заходів з благоустрою угідь.


Высадка рассады томатов в открытый грунт

Обычно высадку рассады помидоров на грядки в открытый грунт рекомендуют проводить тогда, когда рассаде будет уже как минимум 1,5 месяца после всхода. Иными словами, когда рассада окрепнет и пройдет процесс закаливания, что очень важно для того, чтобы она прижилась непосредственно на грядке.


Електропостачання польових об'єктів
Електромережі у нас розвинені добре, але багато об'єктів агротехнічного комплексу знаходяться осторонь від них і потребують автономних джерелах електроенергії. Про це і йтиметься в даній статті.

Правильное хранение и эксплуатация бензопил.

Под эксплуатацией бензопилы понимают долгий и успешный период ее службы. При соблюдении простейших правил эксплуатации для бензопил вы повышаете ее ресурс, тем самым уменьшается расход топлива и масел, тем самым сохраняется мощность изделия.


Правильные сроки подкормки озимой пшеницы весной.

Озимая пшеница очень требовательна к правильному питанию. Но при этом корневая система озимой пшеницы имеет довольно низкую способность усваивать все нужные питательные вещества.

Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru