Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Правила посадки плодовых деревьев.
Все що потрібно знати про досходові гербіциди.
Підготовче відділення ОДЕКУ запрошує пройти під...
Методические указания по изучению дисциплины "А...
Лосев А. П. Журина Л. Л. Агрометеорология
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Техника для заготовк...
LED лампы для растений
Как правильно выбира...
Всхожесть семян овощ...
Выбор оборудования д...
Жалюзи рулонные в Киеве
Что такое гомогениза...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 12) Види геодезичних мереж.
Статті: 12) Види геодезичних мереж.
1). Геодезична (планова) мережа.

Українська постійно діюча (перманентна) ме­режа спостережень глобальних навігаційних супутникових систем забезпечує безперервне відтворення загальноземної та європейської геодезичної систем координат і редукування результатів спостережень, ко­ординатних визначень на єдину епоху з урахуванням релятивістських ефектів припливних та інших рухів земної кори.


2). Нівелірна (висотна) мережа.

Нівелірні (висотні) мережі 1-го та 2-го класу є висот­ною основою країни, яка забезпечує поширення єдиної системи висот на всій її території, а також викорис­товується для визначення вертикальних рухів земної кори.

Нівелювання 1-го класу виконується з найвищою точ­ністю, яка досягається завдяки використанню най­сучасніших приладів та методик спостережень з яко­мога повнішим виключенням систематичних помилок.


3). Гравіметрична мережа.

Для забезпечення максимально можливої точ­ності спостережень і довготривалої схоронності пунктів фундаментальної гравіметричної мережі їх розміщують у капітальних будівлях, за можливості в астрономічних, геофізичних обсерваторіях та пунктах української постійно діючої (перманентної) мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових систем або поблизу них на середній відстані 200-300 кілометрів.

У пунктах фундаментальної гравіметричної мережі здійснюється абсолютне і відносне визначення прискорення вільного падіння, координат і висот, а також проводиться аналіз гідрогеологічного режиму за дани­ми спеціалізованих організацій.


4). Геодезичний моніторинг Державної геодезичної мережі.

Геодезичний моніторинг Державної геодезичної мережі включає:

моніторинг стану та стабільності геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі;

спостереження за горизонтальними і вертикальними деформаціями земної поверхні, зміною величин прискорення у вільному падінні на території країни.

Моніторинг геодезичних пунктів Державної гео­дезичної мережі проводиться Держземагентством шляхом забезпечення систематичного та періодичного обстеження їх стану.


5). Математичне оброблення результатів вимірювання та каталогізація пунктів Державної геодезичної мережі.

Результати вимірювання, отримані в процесі по­будови та розвитку геодезичних, нівелірних і гравіметричних мереж, підлягають математичному оброблен­ню.

Математичне оброблення даних виконується у три етапи: польові обчислення, попередні обчислення, вирівнювання мереж з каталогізацією геодезичних пунктів та занесенням до банку геодезичних даних.


6). Банк геодезичних даних.

Геодезичні, супутникові, нівелірні та гравімет­ричні дані, отримані в результаті топографо-геодезич­ної і картографічної діяльності, підлягають обліку, обробленню та збереженню в установленому законодавством порядку, шо є основою банку геодезичних даних.

Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru