Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 12) Види геодезичних мереж.
Статті: 12) Види геодезичних мереж.
1). Геодезична (планова) мережа.

Українська постійно діюча (перманентна) ме­режа спостережень глобальних навігаційних супутникових систем забезпечує безперервне відтворення загальноземної та європейської геодезичної систем координат і редукування результатів спостережень, ко­ординатних визначень на єдину епоху з урахуванням релятивістських ефектів припливних та інших рухів земної кори.


2). Нівелірна (висотна) мережа.

Нівелірні (висотні) мережі 1-го та 2-го класу є висот­ною основою країни, яка забезпечує поширення єдиної системи висот на всій її території, а також викорис­товується для визначення вертикальних рухів земної кори.

Нівелювання 1-го класу виконується з найвищою точ­ністю, яка досягається завдяки використанню най­сучасніших приладів та методик спостережень з яко­мога повнішим виключенням систематичних помилок.


3). Гравіметрична мережа.

Для забезпечення максимально можливої точ­ності спостережень і довготривалої схоронності пунктів фундаментальної гравіметричної мережі їх розміщують у капітальних будівлях, за можливості в астрономічних, геофізичних обсерваторіях та пунктах української постійно діючої (перманентної) мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових систем або поблизу них на середній відстані 200-300 кілометрів.

У пунктах фундаментальної гравіметричної мережі здійснюється абсолютне і відносне визначення прискорення вільного падіння, координат і висот, а також проводиться аналіз гідрогеологічного режиму за дани­ми спеціалізованих організацій.


4). Геодезичний моніторинг Державної геодезичної мережі.

Геодезичний моніторинг Державної геодезичної мережі включає:

моніторинг стану та стабільності геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі;

спостереження за горизонтальними і вертикальними деформаціями земної поверхні, зміною величин прискорення у вільному падінні на території країни.

Моніторинг геодезичних пунктів Державної гео­дезичної мережі проводиться Держземагентством шляхом забезпечення систематичного та періодичного обстеження їх стану.


5). Математичне оброблення результатів вимірювання та каталогізація пунктів Державної геодезичної мережі.

Результати вимірювання, отримані в процесі по­будови та розвитку геодезичних, нівелірних і гравіметричних мереж, підлягають математичному оброблен­ню.

Математичне оброблення даних виконується у три етапи: польові обчислення, попередні обчислення, вирівнювання мереж з каталогізацією геодезичних пунктів та занесенням до банку геодезичних даних.


6). Банк геодезичних даних.

Геодезичні, супутникові, нівелірні та гравімет­ричні дані, отримані в результаті топографо-геодезич­ної і картографічної діяльності, підлягають обліку, обробленню та збереженню в установленому законодавством порядку, шо є основою банку геодезичних даних.

Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru