Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 30
Новий користувач: sanchopex
Останні статті
Высадка рассады томатов в открытый грунт
Оцінювання тісноти кореляційної залежності між ...
Процедура обчислень при перевірці статестичних ...
Вредители и болезни кукурузы.
Вредители и болезни ячменя и других колосовых з...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Капельный полив в те...
Экстрим в городе
Очистка зерна
Высококачественная г...
Уголок от "Металлург...
Компания TPG - отдых...
Как выбрать одежду д...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 2) Рекомендації гідрометеорологічним станціям та постам (випуск 11, частина 2). » Стандартні агрометеорологічні спостереження
Стандартні агрометеорологічні спостереження

Основний метод досліджень в метеорології та агрометеорології – метод спостережень, тобто вимірювання та якісна оцінка метеорологічних величин, які характеризують фізичний стан атмосфери та підстилаючої поверхні (води, суші), яка істотно впливає на розвиток атмосферних процесів.

За допомогою цього методу не матеріалах польових експериментів і лабораторних досліджень установлюються кількісні та якісні зв’язки між умовами погоди і ростом, розвитком та формуванням продуктивності рослин, виявляються потреби рослин в основних факторах середовища – кількості світла, тепла, вологи, поживних речовин, визначаються порогові (критичні) значення цих факторів для життєдіяльності різних культур та сортів.

Для вимірювання метеорологічних величин створено мережу метеорологічних станцій та постів, обладнаних відповідними приладами та обладнанням. Важливим джерелом інформації є спостереження, які виконуються за допомогою автоматичних, телеметричних та біометричних станції, авіації та штучних супутників Землі. Всі агрометеорологічні станції виконують стандартні спостереження за метеорологічними характеристиками та станом рослин. Методика проведення цих спостережень є стандартною для всіх типів станцій і регламентується документально.

Основним методичним документом для проведення агрометеорологічних вимірювань є “Наставляння агрометеорологічним станціям та постам” випуск 11. Протягом майже двадцяти років агрометеорологічні спостереження на мережі проводились за цим документом. У 2000-му році вченими Всеросійського науково-дослідного інституту сільськогосподарської метеорології було видано нове Наставляння, у відповідності до якого за вдосконаленими методиками за теперішнього часу проводяться агрометеорологічні спостереження. Чинний розділ підручника присвячено описанню стандартних методів агрометеорологічних спостережень.Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru