Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Звукове поле, звуковий тиск, інтенсивність.
Шум, джерела шуму.
Коефіцієнт природного освітлення
Природна освітленість. Фізична суть, види.
Особливості вимог до системи освітлення приміще...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Интернет магазин сан...
Особенности ремонта ...
Веерные дождеватели ...
Концепция современно...
Професійна юридична ...
Как вырастить лимон ...
Общие правила выращи...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 17). Научні публікації » Підготовче відділення ОДЕКУ запрошує пройти підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання.
Підготовче відділення ОДЕКУ запрошує пройти підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання.

Для повного забезпечення абітурієнтів рівним доступом до вищої освіти здобутих на основі повної загальної чи середньої освіти відповідаючи державним вимогам проводиться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Незалежне оцінювання проводиться кожного року з використанням передових технологій педагогічного тестування. А завдання для таких сертифікаційних робіт розробляються Українським центром у відповідності до діючих програм зовнішнього оцінювання зі списка навчальних предметів.

Тому саме для допомоги в складанні незалежного оцінювання на базі Одеського державного екологічного університету відкрито підготовче відділення для абітурієнтів.

Завданням підготовчого відділення є проведення профорієнтаційної роботи між учнями старших класів та випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, випускників ВНЗ I-II рівня акредитації та осіб, які мають базову загальну середню освіту, повну середню освіту, диплом кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста. Також підготовче відділення співпрацює з іноземними громадянами, які здобували вищу освіту в країні проживання з метою підготовки їх для вступу в університет.

Довузівська підготовка українських громадян в ОДЕКУ ділиться на:

1). Річна підготовка слухачів до ЗНО: це якісна підготовка слухачів курсів до зовнішнього незалежного оцінювання на базі 11 класів та середніх спеціальних навчальних закладів. Підготовка слухачів по даній програмі триває щорічно з жовтня по травень. Та передбачає поглиблену підготовку майбутніх абітурієнтів по таких дисциплінах:

· Українська мова і література;

· Математика ;

· Фізика ;

· Географія ;

· Біологія ;

· Хімія;

2). Дистанційна підготовка слухачів до ЗНО: період навчання в період з листопада по травень. При такій підготовці слухачі отримують консультації та індивідуальні завдання для самостійного виконання. Також слухачі працюють зі спеціальними робочими зошитами з відповідних дисциплін. Також слухачі можуть користуватися методичними вказівками з заявлених дисциплін.

3).Річна підготовкадо ЗНОна базі 9-ти класів: період підготовки слухачів відбувається з жовтня по червень, з двох дисциплін:

· Українська мова та література;

· Математика;

Дана програма передбачає підготовку слухачів до вступних іспитів для вступу до структурного підрозділу ОДЕКУ – Одеського коледжу комп’ютерних технологій.

Перевагидовузівської підготовки в ОДЕКУ:

· Висококваліфіков ані викладачі;

· Якісна підготовка до ЗНО;

· Індивідуальний підхід до кожного слухача;

· Малокомплектні групи;

· Проводимо додаткові консультації.

Слухачі, які закінчать підготовчі курси ОДЕКУ , автоматично стають випускниками системи довузівської підготовки, тим самим здобувають певні переваги під час вступу до Одеського державного екологічного університету, а саме:

можливість отримати додаткові бали додатково до сертифікату ЗНО. Така перевага доступна слухачам які мають 150 або більше аудиторних годин підготовчих курсів. Така перевага діє відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності.

Також слухачі курсів мають змогу відвідувати читальну залу наукової бібліотеки ОДЕКУ. Відвідувати Дні відкритих дверей, різні освітні заходи, отримувати групові та індивідуальні консультації.

Довідки за телефонами: (048) 42-77-64; внутр. 117;

е-mail: foreign@odeku.edu.ua

web-site: odeku.edu.ua

Наша адреса: 65029, м. Одеса, вул. Львівська, 15, навчальний корпус № 1, кабінет № 334а.

Доїхати можна: трамвай №18 (до вул. Львівська); №26, №31 (до 7 ст. Люстдорфської дороги); маршрутні таксі: № 150, 221, 127, 124, 191, 146, 215, 223.Опубліковано: Admin May 23 2019 · Категорія: 17). Научні публікації · 0 коментарів · 204 переглядів · Друк
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru