Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 15) Агрометеорологічні розрахунки » Стандартне та спеціалізоване агрометеорологічне забезпечення
Стандартне та спеціалізоване агрометеорологічне забезпечення

У своїй діяльності з питань спеціалізованого гідрометеорологічного забезпечення та обслуговування організації гідрометеорологічної служби керуються чинним законодавством - Законом України "Про гідрометеорологічну діяльність", постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів, наказами та вказівками МНС України, а також рекомендаціями головних методичних центрів (УкрГМЦ, ЦГО, УкрНДГМІ) щодо інформаційних послуг у сфері гідрометеорології.

Гідрометеорологічні послуги та інформацію необхідно розглядати як товар, який є результатом діяльності організацій гідрометеорологічної служби.

Головною метою інформаційного менеджменту є забезпечення фінансової стабільності та стійкої рентабельності діяльності організацій системи гідрометеорологічної служби.

Інформаційні платні послуги, які включені до переліку спеціалізованої продукції, надають споживачам організації гідрометеорологічної служби на договірних засадах, а кошти, що надходять від цього виду робіт, використовують у встановленому порядку згідно з кошторисом доходів і видатків. За таких умов споживач має право вибирати будь-яку організацію гідрометеослужби, яка має юридичну підставу для цього виду діяльності.

Гідрометеорологічне забезпечення спеціалізованою продукцією здійснюється на підставі Положення про організацію гідрометеослужби, на основі якого укладають договір про надання спеціалізованої гідрометеорологічної інформації та послуг.

Виконання замовлень споживачів на агрометеорологічну спеціалізовану продукцію здійснюють на підставі договорів зі споживачами (або за замовленнями), де потрібно обумовити такі обов"язки замовника, як:

  • не передавати без попередньої письмової згоди виконавця отриману інформацію іншим організаціям, підприємствам, а також приватним особам;
  • під час надання споживачеві права на комерційне використання інформації обговорювати розмір та умови виплати власникові (організації гідрометеослужби) винагороди у вигляді фіксованої (або у % від прибутку) суми від кожного продажу;
  • під час підготовки публікації, за умови використання отриманої від виконавця інформації, потрібно робити посилання на виконавця як організацію, звідки отримано інформацію.

Одночасно в договорах обумовлюють матеріальну відповідальність користувача за несанкціоновану передачу інформації третім особам. 

У випадках порушення обов"язків збоку замовника виконавець припиняє договірні відносини в односторонньому порядку.

Після підписання Договору (в ньому мають бути обумовлені: форма надання продукції, час та періодичність, засіб подання або передачі тощо) починають виконувати роботу з підготовки та надання спеціалізованої продукції.

Дострокове припинення дії Договору або його пролонгація можливі лише за взаємною згодою двох сторін після підписання уповноваженими представниками сторін відповідного протоколу узгодження.Опубліковано: Admin November 29 2017 · Категорія: 15) Агрометеорологічні розрахунки · 0 коментарів · 271 переглядів · Друк
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru