Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: PoMaH
Останні статті
Огляд метеорологічних та синоптичних умов по Од...
Опис метеорологічних та синоптичних умов по Од...
Agrotorg.in.ua - лучший помощник агронома
Правила посадки плодовых деревьев.
Все що потрібно знати про досходові гербіциди.
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Лучшие мотоблоки в У...
Системный фунгицид: ...
Растущий — светодиод...
Что сажать после под...
Техника для заготовк...
LED лампы для растений
Как правильно выбира...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 16) Організація служби гідрологічних прогнозів в Україні » Загальні відомості про службу гідрологічних прогнозів Україні
Загальні відомості про службу гідрологічних прогнозів Україні

У сучасних умовах майже кожна галузь народного господарства нашої країни використовує інформацію про водні ресурси для планування та розвитку економіки, гідротехнічного та житлового будівництва, попередження про небезпечні гідрологічні явища з метою зменшення збитків, які вони завдають. За даними Всесвітньої Метеорологічної Організації (ВМО) співвідношення між витратами на державні програми з водних ресурсів і отриманої в результаті їх виконання вигодою, в середньому дорівнює один до десяті. Главной виробничої та методичною організацією національної гідрометеорологічної служби з питань аналізу та прогнозування гідрометеорологічних умов, гідрометеорологічного забезпечення, агрометеорологічних відеоспостереження, є Український гідрометеорологічний центр (УкрГМЦ), який заснований в 1932 році.

Ви любете закордонні поїздки, відпочинок за кордоном, чи просто плануєте ділову поїздку але Вас бентежать величезні черги та куча потрібних документів і ві хочете уникнути всього цього тоді бюро закордонний паспорт Київ до Ваших послуг.

Головним завданнями служби гідрологічних прогнозів, і УкрГМЦ в тому числі, є збір, обробка, аналіз результатів спостережень за станом погоди, гідрологічним режимом річок і водосховищ, станом і розвитком сільськогосподарських культур, забрудненням навколишнього середовища, своєчасне прогнозування зміни погодних умов і стану водних об'єктів, попередження про загрозу утворення небезпечних і стихійних погодних умов, забезпечення інформацією та продукцією органів державної влади, Збройних Сил та населення України.

У своїй діяльності УкрГМЦ тісно взаємодіє з Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів України та іншими міністерствами і відомствами. Гідрологіческое прогнозування та обслуговування виконує відділ гідрологічних прогнозів. Основним завданням відділу є постійний аналіз гідрологічного режиму водних об'єктів України, прогнозування його розвитку і ізмененій.Основние гідрологічні інформаційно-прогностичні матеріали, які готує цей відділ є довгострокові і короткострокові прогнози елементів водного режиму; фонові короткострокові прогнози; оперативні інформації; карти розподілу снегозапасов та інші матеріали.С довгостроковій завчасністю (більше 16 діб) прогнозуються елементи весняної повені.

Короткостроковими прогнозами (завчасність 1-15 діб) передбачаються величини припливу води у водосховищі на декаду, пентаду, добу; рівні води в період паводків і повеней; терміни настання фаз льодового режиму. Важним оперативним прогностичним матеріалом є фонові короткострокові прогнози і штормові попередження про формування і розвиток паводків і половодій. Водное господарство та органи гідроенергетики, також як і всі інші учасники водогосподарського комплексу України, використовують всі види гідропрогностічніх даних, окремо фактичні та очікувані характеристики стану водоймищ і рек.Організація МНС (Міністерство надзвичайних ситуацій) використовує гідропрогностічні дані для оцінки можливого виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру.

Гідрометеорологічне прогнозування та обслуговування неможливе без оперативної, надійно функціонуючої системи збору, обробки та розповсюдження інформації. При цьому структурна система телезв'язку складається з головного центру регіональних телекомунікаційних центрів у різних містах України, мережі телекомунікаційних підрозділів на авіаметеорологічних станціях, гідрометобсерваторія, гідрометбюро.Опубліковано: Admin May 22 2015 · Категорія: 16) Організація служби гідрологічних прогнозів в Україні · 0 коментарів · 1796 переглядів · Друк
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru