Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 1) Новини в сільському господарстві. » Електропостачання польових об'єктів
Електропостачання польових об'єктів

Дизель-генераторАвтономне електроживлення може бути здійснено різними способами. Електроенергія може бути отримана від вітру, від сонця, від якихось хімічних джерел струму і т.д. Найчастіше ж її отримують шляхом перетворення за допомогою генератора з механічної енергії, яку, в свою чергу, отримують за допомогою двигунів внутрішнього згоряння. Класичний приклад - це бензогенератори та дизель-генераторні установки.

Бензогенераторами прийнято називати генератори, що працюють від карбюраторних двигунів, вони зазвичай менш потужні, ніж дизельні, і зазвичай застосовуються при потужностях менше 10 кВт. Але бувають і винятки. Дизельні агрегати зазвичай більш тихохідні, з великим моторесурс, більш економічні, і застосовуються там, де потрібні потужності поболее, ніж 10 кВт.

Якщо нам потрібна невелика потужність, не більше декількох кіловат, і на об'єкті під час робіт постійно присутній автомобіль, то можна вирішити проблему шляхом використання перетворювача-інвертора, який з 12В бортової мережі робить 220 В змінної напруги, яке можна використовувати для харчування мережевих електроприладів.

Але не тільки бензин можна використовувати як паливо. Дуже добре зарекомендували себе газотурбінні і газопоршневі міні-електростанції. Газотурбінні, звичайно ж, навряд чи є сенс використовувати на об'єктах сільськогосподарського значення, так як турбіни дуже шумні, і тому застосовуються тільки для досить потужних пересувних електростанцій і там, де їх можна розташувати на пристойній відстані від місця робіт. Тобто, тут вже потрібні довгі кабелі і якась інфраструктура.

А ось газопоршневі електрогенераторні установки можна розглядати як альтернативу дизелів. Вони більш екологічні, а доставка балонів зі скрапленим газом за своїми витратами приблизно така ж, як і доставка рідкого палива.Опубліковано: Alipapa May 19 2015 · Категорія: 1) Новини в сільському господарстві. · 1 коментар · 1680 переглядів · Друк
Коментарі
#1 | Admin May 31 2015 17:39:42
Однажды во время уборки урожая у нас в господарстве поломался комбайн, так до такой степени что транспортировка была невозможной, мы воспользовались Дизель-генератором и подключили к нему болгарку и дрель, и тем самым отремонтировали комбайн на месте и уже ближе к вечеру комбайн продолжил работу. Очень удобная штука советую
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru