Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 1

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 1) Новини в сільському господарстві. » 1).Публічна кадастрова карта - в мережі інтернет.
1).Публічна кадастрова карта - в мережі інтернет.

Не хотілося б говорити про всі складнощі , які передували створенню публічної кадастрової карти, однак сьогодні вона працює і дає доступ до інформації. Безумовно, ця інформація буде вкрай необхідною банкам, органам місцевого самоврядування та виконавчої влади, нотаріусам, землевласникам та землекористувачам та ін.

Взагалі, без кадастрової інформації важко приймати будь-які рішення щодо землі. Але для того, щоб все це працювало, інформація повинна бути актуальною і достовірною. З цим завданням на сьогодні ми впоралися і готові показати вам з чого складається ця інформація.

Насправді, все просто: Закон «Про Державний земельний кадастр» визначає дані і характер даних, які повинні бути на цьому графічному матеріалі. Пересічний громадянин може побачити на карті межі областей, збільшуючи зображення - межі районів, межі населених пунктів ... На наступному рівні - індексно-кадастрові карти , донедавна були недоступні для суспільства.

Сьогодні ми відкрили цю інформацію і кожен бажаючий може з нею ознайомитися. На карті можна побачити земельні ділянки та отримати інформацію про них. Яка це інформація ? Перш за все це кадастровий номер, форма власності, цільове призначення, площа земельної ділянки. Це ті дані, необхідність яких обумовлена ​​Законом. З огляду на чинне законодавство, інформація публічної кадастрової карти не може містити персональних даних про землевласників і землекористувачів.

Зрозуміло, що інформація про земельну ділянку повинен містити і картографічної складової. Вона представлена ​​різними видами карт. Зупинимося на ортофотопланів - картографічному матеріалі, який лягає в основу Державного земельного кадастру. Хочу відзначити, що величезна площа Україна вимагала здійснення величезного обсягу аерофотознімальних робіт з подальшою їх картографування.

Ця робота була виконана і сьогодні в режимі онлайн є доступ до 12,5 млн файлів, що містять десятки мільйонів земельних ділянок. Це величезна робота, виконання якої стало можливим завдяки тому, що більше шести місяців здійснювалися операції , пов'язані з перетворенням координат однієї системи в координати іншої системи , зокрема, єдиної державної системи УСК- 2000.

Таких систем координат було понад 1,5 тисячі. Ми збирали їх, починаючи з системи координат 1932 з усіма змінами, ключами переходу. І коли ми представили цю роботу експертам Світового банку, то вони в пам'ятній записці написали , що слід особливо відзначити великі зусилля по перетворенню системи координат, виконані на висонаучном рівні. Для нас ця оцінка є, безумовно , високою, оскільки НІХТО не вірив у те, що це можна зробити. Однак і цього недостатньо.

Відповідно до Закону « Про державний земельний кадастр» ми повинні мати інформацію про грунти, тобто фунтовую карту України. Це гігантський обсяг роботи, це мільйони контурів, виконаних фахівцями вручну, тобто 600 тисяч квадратних кілометрів руками людей були оцифровані і ми отримали цифрову карту грунтів України. Оскільки ми готували публічну кадастрову карту для того, щоб нею міг користуватися кожен громадянин України, то тут немає ніяких складних операцій. Ми дали кілька варіантів пошуку земельних ділянок: по кадастровому номеру, за місцем розташування і т.п.. Все це дуже важливо для державних кадастрових реєстраторів та суб'єктів ринку земель. До того ж , вся інформація, яка є на моніторі , може бути роздрукована.

Окремо хотів би зупинитися на формі зворотного зв'язку. Тобто, щоб громадяни, виявили помилки щодо своїх земельних ділянок, могли нам повідомити про це. Ми дали можливість користувачам, які переглядаючи портал, не знайшли своєї земельної ділянки або виявили якусь помилку, звернутися до нас і заповнити в електронному вигляді заяву за встановленою формою, в якому вказати виявлені недоліки.

Такий зворотній зв'язок дозволить нам виправити більшість помилок майже автоматично. Введення публічної кадастрової карти дозволить наблизити Україну до цивілізованого суспільства, зробити інформацію по земельних ділянках більш доступною і прозорою для всіх суб'єктів земельних відносин, що в свою чергу позитивно вплине на якість надання адміністративних послуг , зменшення зловживань  корупції. официальный сайт публической кадастровой карты Украины.Опубліковано: Admin January 28 2013 · Категорія: 1) Новини в сільському господарстві. · 0 коментарів · 2787 переглядів · Друк
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru