Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 17
Новий користувач: amaksimova
Останні статті
Моделювання врожайності ярого ячменю в україни ...
Семенова І.Г. Просторово-часовий розподіл посух...
Преимущества и недостатки компрессора с прямым ...
3). Моделювання продуктивності соняшнику в умов...
2). Вплив змін клімату на агрокліматичні умови ...
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Якісна зерносушарка ...
Тампопечать в интерн...
Только наш копировал...
Где заказать качеств...
Яких різновидів бува...
На странице нашего и...
Интернет магазин коф...
Наш сад
Структура статей
Усі статті » 12) Види геодезичних мереж. » 4). Геодезичний моніторинг Державної геодезичної мережі.
4). Геодезичний моніторинг Державної геодезичної мережі.

Геодезичний моніторинг Державної геодезичної мережі включає:

моніторинг стану та стабільності геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі;

спостереження за горизонтальними і вертикальними деформаціями земної поверхні, зміною величин прискорення у вільному падінні на території країни.

Моніторинг геодезичних пунктів Державної гео­дезичної мережі проводиться Держземагентством шляхом забезпечення систематичного та періодичного обстеження їх стану.

Систематичне обстеження та оновлення геодезич­них пунктів Державної геодезичної мережі здійснюються виконавцями геодезичних робіт на окремих те­риторіях під час проведення топографо-геодезичних робіт, земельно-кадастрової зйомки, інженерно-геоде­зичних вишукувань, пов'язаних з використанням гео­дезичних пунктів Державної геодезичної мережі. Ре­зультати обстеження геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі заносяться до банку геодезичних даних.

Періодичне обстеження та оновлення геодезич­них, гравіметричних пунктів і нівелірних реперів проводяться у міру потреби але не рідше ніж один раз на 10 років, а на території міст і зон активної госпо­дарської діяльності — не рідше ніж один раз на п'ять років.

Геодезичний пункт Державної геодезичної ме­режі вважається втраченим, якщо не збереглися ні верхній, ні нижній моноліти центру. Питання шодо виключення геодезичних пунктів з каталогів та банку геодезичних даних розглядається Держземагентством чи його територіальними органами разом з організа­цією, яка проводила обстеження. Втрата центру під­тверджується даними інструментально-геодезичного пошуку.

Побудовані та оновлені геодезичні пункти Дер­жавної геодезичної мережі передаються користува­чам (власникам) земельних ділянок, на території яких вони розташовані, для забезпечення їх схоронності.

Спостереження за деформаційними процесами та складення карти сучасних рухів земної поверхні проводяться з метою отримання достовірної інфор­мації про рухи земної поверхні, спричинені високим техногенним навантаженням, та оцінки їх впливу на просторову стабільність геодезичних пунктів Держав­ної геодезичної мережі. Періодичні спостереження за сучасними рухами земної поверхні території країни проводяться методами супутникових геодезичних спостережень, геометричного нівелювання I, II класу, а також у ході відносних гравіметричних спостере­жень у геодезичних пунктах Державної геодезичної мережі.

Періодичність спостережень на локальних ді­лянках, на яких можлива активізація небезпечних геологічних процесів, та на територіях інтенсивного тех­ногенного навантаження визначається з урахуванням спеціальних геодезичних, маркшейдерських та геоло­гічних даних і проводиться в рамках окремих техніч­них проектів.Опубліковано: Admin January 28 2014 · Категорія: 12) Види геодезичних мереж. · 0 коментарів · 1977 переглядів · Друк
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Перекладач
Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru