Навігація
Зараз на сайті
Гостей: 2

Користувачів: 0

Всього користувачів: 18
Новий користувач: Kalqkwm
Останні статті
План для курсової та дипломної: як складати та ...
Как выбрать розы
7). Комплекс відеолекцій по темі "Водна ерозія"
6). Комплекс відеолекцій по темі "Ярий ячмінь"
5). Комплекс відеолекцій по темі "Цукровий буряк"
Останні завантаження
Приклад розрахунку т...
Куртенер Д. А. Усков...
Підказки на деякі за...
Презентация на тему ...
Підручник "Мікроклім...
Останнi огляди:
Набивные стеллажи дл...
Законодавство про ГМ...
Современная система ...
Польза аркадных игр
Какой лазер выбрать ...
Енергія сонця стає д...
Металлические самокл...
Наш сад

Обзоры ==> Новые технологии:
Коли слід починати засівати огородину?

Коли слід починати засівати огородину?

Якщо у Вас ділянка з твердого чорнозему, то рекомендується такі ґрунти перекопувати або ж виорювати ще з осені, а якщо у Вас пісочні ґрунти то їх потрібно обробляти безпосередньо перед весняними роботами. На чорноземних ґрунтах органічні добрива рекомендовано вносити перед оранкою, а на пісочних ґрунтах добрива слід вносити перед самою оранкою.

Строки посадки у великій мірі залежать від вологості та температури ґрунту, якісний посадковий матеріал теж відіграє важливу роль для майбутнього урожаю.

Для сівби овочевих культур зазвичай використовують однорядну ручну сівалку типу СОР-1/1 , сівалки даного типу мають у своїй конструкції підшипники, яку дуже швидко зношуються, тому для придбання запасних підшипників для сівалки рекомендую сайт http://vpk-podshipnik.com.ua/catalog/podshipniki. "ВПК Подшипник" вас не пiдведе нiколи.

Ми спитали думку агрономів і всі як один твердять що сіяти огородину слід у такій послідовності:

Першими в ґрунт слід відправити так звані зелені культури: кріп, пекінську капусту, листкову гірчицю, горох, салат та бобові культури. Після цього починають засівати холодостійкі культури серед яких: цибуля-чорнушка, пастернак, морква, петрушка, дані культури починають проростати вже при 3 – 5°С, також дані культури можна засівати повторно, це потрібно робити до 20 червня.

Головний корнеплод – картоплю починають висаджувати в ґрунт тоді коли він прогріється до 8°С на глибині 10 см. В цей же період дозволено висівати і насіння томатів безпосередньо в ґрунт. Такі культури як буряк та кукурудзу у ґрунт висівають, а цибулю-ріпку висаджують вручну при температурі ґрунту 7-10°С.

Настала черга і теплолюбних культур: гарбузи, квасоля, огірки, кавуни, кукурудза висіваються у травні, для таких культур ґрунт повинен прогрітися до 11-13°С.

Що стосується тепличної розсади ранніх цвітної та білокачанної капусти, то вони повинні мати не менше 5-6 листків, крім цього ще й загартовані, таку розсаду висаджувати у відкритий ґрунт потрібно наприкінці квітня.

Правильна сівозміна для овочевих культур: морква та столові буряки дуже добре ростуть після патисонів, ранньої картоплі, капусти. Огірочки дуже добре будуть рости після помідорів, квасолі або гороху. Капусту слід садити після цибулі.

Озима пшениця це гарний попередник майже для всіх овочевих культур.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
©   Обзоры  Развернуть список  Свернуть список
Перекладач
Відеолекції викладачів кафедри

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Моніторинг якості повітря м. Одеса

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Публічна кадастрова карта України

 http://otroke.ru/modules/instruction/page.php?id=941

Ми в соціальних мережах:
Лічильники:
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru